reklamı kapat

POPÜLER

glow 2. sezon

Glow’un 2. sezon fragmanıyla ringlere geri dönüyoruz [Video]

Glow‘un muhteşem kadınları ikinci sezon için ringlere dönmeye hazırlanıyor. Heyecanla beklenen bölümler için yeni tanıtım gün yüzüne çıktı.

Netflix’in ilgi gören işlerinden biri olan Glow, 80’lerde geçiyor ve o dönemde dikkat çeken güreşçi kadınların hikayesini konu ediyor. Liz Flahive ve Carly Mensch‘in yarattığı dizide farklı karakterlere bürünerek ringe çıkan kadınların varoluş mücadelesine şahit oluyoruz. Asıl kahramanımız ise Alison Brie’nin hayat verdiği Ruth Wilder.

İkinci sezon, Glow kadınlarının kazandıkları şöhretle nasıl başa çıktıklarını konu alıyor. Ruth ve Debbie günlük bir televizyon programına başlıyor ve arkadaşlıklarındaki sorunlarla yüz yüze geliyor. Sam ise hala eski Sam. Fakat artık ergen kızı onunla birlikte yaşamaya başlıyor. Bu sezon ringler daha sert, şartlar daha zorlu. Üstelik tanıtıma bakılırsa bu başarı dolu günler uzun sürmeyecek gibi görünüyor. Kahramanlarımızı mücadele dolu zorlu günler bekliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alison Brie‘nın yanı sıra Betty Gilpin, Marc Maron, Kate Nash, Gayle Rankin, Sydelle Noel, Britney Young ve Britt Baron gibi isimlerin rol aldığı dizi 29 Haziran‘da yeni bölümleriyle karşımıza çıkacak. İkinci sezon için paylaşılan tanıtımı ise haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.