reklamı kapat

POPÜLER

BMW Motorrad R 18
BMW Motorrad R 18

Güçlü performans ve retro tasarım arayanlara: BMW R 18

BMW, retro tasarımıyla dikkat çeken yeni motosikleti 2021 BMW R 18 modelini tanıttı. Geçtiğimiz yıl konsept olarak karşımıza çıkan motosiklet tasarımıyla motosiklet tutkunlarını heyecanlandırıyor.

Big Boxer adı verilen 1,8 litrelik yatay olarak karşıt iki silindirli bir motora sahip olan BMW R 18, R5 modelinden izler taşıyor. Tek bir ön far, armut damlası gaz deposu, çift döngü çelik çerçeve, metal kaporta, tek koltuk, ince çizgili boya ve parlak krom egzoz, motorun sunduğu detaylar arasında. Siyah boya üzerinde beyaz ince çizgilerin yer aldığı motosiklette krom detaylandırma ve koltuk rozeti göze çarpıyor. Şirketin bugüne kadar ürettiği en güçlü boxer  motoru bünyesinde barındıran motosiklet, LED aydınlatma, uyarlanabilir bir dönüş ışığı, uzaktan kumandalı anahtarsız sürüş, yokuş yukarı kalkış kontrolü gibi birçok güncellenmiş özelliğe de sahip. Ayrıca Otomatik Denge Kontrolü, motor sürükleme torku kontrolü ve üç sürüş modu da bulunuyor. Şirket, fren hatlarının, debriyaj hatlarının ve kablo demetinin kolay gidon montajı ve ayarlaması için tasarladığını belirtiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BMW R 18 satış fiyatı ne kadar?

Görünür valf  ve kayış kapaklarının kolay değişim için yağ haznesinin dışında olduğunu da söyleyelim. Şu anda ön siparişe açılan motosikletin yurt dışındaki başlangıç fiyatı ise 18.190 dolar.

İlgilinizi çekebilir

BMW 3 Serisi çarpışma testi