reklamı kapat

POPÜLER

Harley-Davidson elektrikli bisiklet
Harley-Davidson elektrikli bisiklet
Harley-Davidson elektrikli bisiklet
Harley-Davidson elektrikli bisiklet
Harley-Davidson elektrikli bisiklet

Harley-Davidson elektrikli bisiklet modellerine yakın bakış [Galeri]

Harley-Davidson, birden fazla elektrikli bisiklet üzerinde çalışıyor. İşte bu modellerin artık ciddi ciddi gösterimi yapılıyor.

Harley-Davidson, elektrikli motosiklet tarafındaki satışlarından çok memnun değil. İlk modeli LimeWire ile kendi kitlesini etkileyemeyen firma, elektrikli bisiklet tarafında ise daha iddialı geliyor. Şirketin 2019 Milan Motorcycle Show kapsamında sergilediği bu modeller, şimdilik üç farklı tasarımda karşımıza çıkıyor. Artık halka açık olarak sergilenen modeller, 2020’de resmi olarak satışa çıkacak deniyor. Bisikletlerin halen detaylı teknik özellikler paylaşılmıyor. Ancak daha önce öğrendiğimiz kadarıyla firmanın hazırladığı alt seviye modeller Avrupa’da 25 km/s, ABD’de ise 32 km/s seviyesinde hız yapabilecek. Üst seviye modellerin ise 45 km/s hız yapabileceği belirtiliyor. Henüz isimleri paylaşılmayan ve tasarımlarının biraz değişebileceği aktarılan Harley-Davidson elektrikli bisiklet ailesi, motosiklet efsanesinden geldiği için oldukça heyecan veriyor. Bisikletlerin yukarıda yer alan resmi görselleri yanında Electrek tarafından fuar alanında çekilmiş gerçek görselleri de aşağıda bulunuyor. Mevcut tasarımlar gerçekten etkileyici görünüyor.

Harley-Davidson elektrikli bisiklet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Harley-Davidson, elektrikli bisiklet pazarında öne çıkabilir

Ancak ilk modellerin çok pahalı olacağı belirtiliyor. Söylendiği kadarıyla satışa sunulan bu üç elektrikli bisikletin tam 2.500 ile 5 bin dolar arasında bir fiyat etiketi bulunacak. Ne kadar gelişmiş olurlarsa olsunlar bu fiyatlar ile modellerin işin pazarda oldukça zor görünüyor.

İlgili Video