reklamı kapat

POPÜLER

Hermes AirTag

Hermes imzalı AirTag’in Türkiye fiyatı dudak uçuklatıyor

Takip aksesuarı AirTag modelinin tanıtılmasının ardından cihazın Türkiye satış fiyatı da belli oldu. 299 TL‘lik fiyat etiketine sahip olan modelin dünyaca ünlü moda evi Hermes ile birlikte tasarlanan modeli ise fiyatıyla dudak uçuklatıyor.

Hermes imzalı çanta aksesuarının fiyatı 2.999 TL, anahtarlığın fiyatı 3.499 TL, bavul etiketinin fiyatı ise 4.499 TL. Anahtarlık ve çanta aksesuarı üç farklı renk seçeneğine, bavul etiketi tek renk seçeneğine sahip Fransa’daki zanaatkarlar tarafından el işçiliğiyle üretilen AirTag Hermes, çantalara zarif bir hava katıyor.

Ultra Geniş Bant (UWB) desteğiyle U1 çipe sahip iPhone’larla çok hassas konum belirleme ve bildirme yapabilen ürün, eşyaların konumlarını iPhone üzerinden ok işaretleri temelli yönlendirmeler ile gösterebiliyor. Apple imzalı aksesuarlar ile ürün istenilen her yere (Çanta, valiz vb.) konumlandırılabiliyor.

“Apple Bul” uygulaması üzerinden konum gösterme özelliği de yer alıyor. Bu sayede hem Apple’ın diğer cihazları hem de standart objeler Apple ekosisteminde zahmetsiz şekilde takip edilebiliyor.

Apple, AirTag hakkında açıklamada da bulundu

“AirTag ile eşyalarınızı bulmak çok kolay. Birini anahtarlığınıza takın, diğerini sırt çantanıza atın. Böylece Bul uygulamasıyla eşyalarınızın nerede olduğunu görebilirsiniz. Bu kadar basit. AirTag ile gözünüz arkada kalmaz.”

İlginizi Çekebilir

Pil ömrüyle öne çıkan akıllı saat modeli