reklamı kapat

POPÜLER

Honda

Honda’dan merak uyandıran konsept; işte ilk resmi detaylar

Honda, Çin merkezli olarak tanıtımını gerçekleştireceği elektrikli modeliyle ilgili ilk detayları resmi kaynaklardan paylaştı.

Honda, 26 Eylül – 5 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilmesi planlanan 2020 Pekin Uluslararası Otomotiv Fuarı’nda tanıtımını gerçekleştireceği modellerden ipuçları göndermeye başlıyor. Bugün itibarıyla ilk hamlesini gerçekleştiren markanın öne çıkarttığı isimse bir konsept. Markanın Çin’de tanıtılacak ilk elektrikli aracı olma yolunda ilerleyen bir proje olduğu söylenen araçla ilgili henüz isim detayları da belirsizliğini koruyor. Resmi kaynaklardan gelen ilk detaylar ise bize araçla ilgili dijital tasarım dinamiklerinin ön bölümlerini içeriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honda zengin ürün gamıyla fuarda olacak

Tek karelik görselde, aracın büyük ışıklı Honda logosunun bulunduğu bir LED şeridi ile birleştirilmiş şık LED farlar karşımıza çıkıyor. Karanlık görsel, rozetin altında ne olduğunu görmemize izin vermese de bir elektrikli aracın merkezinde düz bi ızgaranın bizi beklediğini söyleyebiliriz. Diğer görünür detaylar arasında LED sis farları, kaputtaki keskin çizgiler yer alıyor. Oranlara bakılırsa, Honda’nın EV konsepti bir sedan veya bir crossover olabilir. Honda, elektrikli konsept aracın yanında plug-in hibrit sistemle donatılmış CR-V PHEV modelini de tanıtacak. Tüm soruların cevaplarıysa 26 Eylül’de resmi lansman gerçekleştiğinde ortaya çıkacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR