reklamı kapat

POPÜLER

Huawei P30 Pro
Huawei P30 Pro
Huawei P30 Pro

Huawei P30 Pro’nun tasarımına yönelik yeni paylaşım

Yapılan art arda sızıntılar ile karşımıza sık sık çıkan Huawei P30 Pro, tahmin edebileceğiniz üzere çok ilgi görüyor. Bu sefer modeli gündeme sızan ekran koruyucusu getiriyor.

Ben Geskin tarafından hazırlanan taslak tasarımları gündemden düşmeyen Huawei P30 Pro için bu sefer ekran koruyucu camlar ortaya çıktı. Telefonun ön tasarımını karşımıza getiren bu camlar, çentikli bir modelin yolda olduğunu gösteriyor. Daha önce bir ekran deliğiyle geleceği söylenen model, son bilgiler ışığında su damlası formunda bir çentikle geliyor. Ekran koruyucusu Galaxy S10 ve Galaxy S10+ yanına konulan telefon, görebileceğiniz üzere oldukça ince çerçeveler üzerine kuruluyor. Samsung, Galaxy S10 ve Galaxy S10+ modellerinin ön kamerasını ekrana entegre etmeye hazırlanıyor. Bu açıdan koruyucu camda bir delik / çentik yer almıyor. Şu an AMOLED tarafında ekrana entegre ön kamerayı sadece Samsung üretebiliyor. Diğer ön kamerası ekrana entegre modellerde Çin merkezli BOE üretimi LCD ekran kullanılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Huawei P30 Pro
Huawei P30 Pro

Huawei P30 Pro, kamera konusunda çok iddialı

Modeldeki arkasında yer alan dörtlü kamera kurulumun merkezinde Sony’nin 38 megapiksel 1/1.8 inç IMX607 sensörü yer alacak söyleniyor. Bu gelişmiş sensör, renkli pikseller ile beyaz pikselleri bir araya getiriyor. Böylelikle sensörün daha fazla ışık yakalayabildiği ve keskin görüntüler ortaya koyabildiği belirtiliyor. Bu yapının özellikle düşük ışıktaki fotoğraflarda fayda sağladığı söylenirken, sensörün QPDAF ile yüksek otomatik netleme performansı verdiği de gelen bilgiler arasında yer alıyor

İlginizi Çekebilir

Çok ilginç ve özel iPhone Xs Max modeli