reklamı kapat

POPÜLER

Huawei P50 Pro

Huawei P50 Pro çekilmiş ilk örnek fotoğraf paylaşıldı

Uzun zamandır merak beklenen amiral gemisi Huawei P50 serisi için firmadan kamera odaklı ilk paylaşım Huawei P50 Pro özelinde geldi.

Huawei P50 serisi ile biliyorsunuz resmi olarak 29 Temmuz tarihinde tanışıyoruz. Yeni modellerin özellikle kamera konusunda çok iddialı olduğu firma tarafından sürekli olarak aktarılıyor.

Bu telefonların Leica ortaklığında hazırlanan son modeller olduğu söylenirken, Huawei’den telefonlar için örnek fotoğraflar da gelmeye başladı.

Burada karşımıza çıkan ilk fotoğrafın direkt olarak Huawei P50 Pro ile çekildiği aktarılıyor. Elbette fotoğraf düşük çözünürlükte olduğu için kalite konusunda çok fazla yorum yapmak mümkün değil.

Ancak fotoğrafın düşük ışıkta çekildiği ve genel temizliğinin iyi olduğu gözleniyor. Aynı zamanda renklerin de oldukça doğal durduğunu belirtmek gerekiyor. Firma yeni seride renk konusunda özel bir çalışma yapıyor.

Söylendiği kadarıyla yeni serinin üyeleri renkleri bizim gördüğümüz gibi yakalıyor. Yani renkler gerçeğe en yakın şekilde olacak ve böylece Huawei’nin eski birçok modelinde olan aşırı sıcak / canlı renkler karşımıza çıkmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei P50 serisi için bugün teknik detaylar çıktı

Android yerine HarmonyOS üzerine kurulacak telefonlardan normal P50, yapılan sızıntıya göre 6,3 inç BOE imzalı “düz” 90 Hz OLED ekran üzerine kurulacak.

Gücünü Kirin 9000E 5G işlemciden alacak bilgisi verilen telefonun, 4G sürümünde ise Snapdragon 888 4G kullanılacak. 4.200 mAh pil taşıyan telefonda 66W hızlı şarj ve 3x optik zoom gibi detaylar da olacak.

P50 Pro‘da yine BOE’den gelen 6,7 inç 120 Hz bir kavisli OLED ekran kullanılacak. Gücünü Kirin 9000 5G işlemciden alacak bilgisi verilen telefonun, 4G sürümünde ise Snapdragon 888 4G kullanılacak.

4.300 mAh pil taşıyan P50 Pro‘da 66W hızlı şarj olacak ve arkadaki periskop kamera ile 5x optik zoom sunulacak.

Ailenin en iyisi olacak Huawei P50 Pro Plus modelinde ise 6,7 inç 120 Hz OLED kavisli ekran bizleri karşılayacak. Çift ekran delikli telefonda sadece Kirin 9000 5G işlemci kullanılacak gibi görünüyor.

4.300 mAh pili için 100W kablolu ve 50W kablosuz hızlı şarj sunacak P50 Pro Plus, 10x optik zoom getirecek gibi görünüyor. Bu modelde sıvı lens teknolojisinden de yararlanılıyor.

İlginizi Çekebilir

Microsoft’un oyun tarafına özel yeni kulaklığı