reklamı kapat

POPÜLER

Dailymotion ve Huawei Video

Huawei Video ve Dailymotion arasında önemli ortaklık

Huawei‘nin Türkiye’de de açık olan video eğlence servisi Huawei Video için önemli bir Dailymotion ortaklığı kuruldu. İşte detaylar;

Dünya çapında aylık 140 milyon aktif kullanıcısı bulunan Huawei Video, başlangıçta İtalya ve İspanya’da lanse edilmişti. Hatırlarsınız geçtiğimiz aylarda servis aralarında Türkiye‘nin de olduğu Avrupa’daki 10 ülkede daha kullanıma çıktı. Daha önce söylendiği kadarıyla servis kapsamlı bir içerik kütüphanesi sunmak için çok sayıda uluslararası ve Avrupalı eğlence sağlayıcısının sunduğu bir dizi hizmeti bünyesinde barındırıyor. İşte bu servis için Dailymotion ile de ortaklığa gidildi. Bu ortaklık çerçevesinde Huawei Video’nun içerisine Dailymotion’un gelişmiş video oynatıcı teknolojileri dahil edilecek ve aynı zamanda video içerik paylaşımı da yapılacak. Yani hem teknolojik hem de içeriksel açıdan kurulan ortaklık, elbette son kullanıcı için güzel görünüyor. Yeni telefonlarında ambargo nedeniyle “normal yollardan” YouTube erişimi olmayan Huawei, yeni dönemini alternatifler ile güçlendirmeye devam ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Video dikkat çekiyor

Servis, firmanın açıklamasına göre Wise Video özelliği ile Huawei akıllı telefonlar için tasarlanmış en iyi izleme deneyimini sağlamak için görüntü ve ses kalitesini ayarlamak, akış kalitesini kullanılan internet ağının bant genişliğine uyarlamak için yenilikçi Huawei AI kullanıyor. EMUI 8.0 ve sonraki sürümlerde çalışan tüm Huawei cihazlara sahip tüm kullanıcılar, uygulamayı AppGallery aracılığıyla da indirebilir ya da Türkiye kullanımı için yeni sürüme geçiş yapabilirler.

İlginizi Çekebilir

Firmanın en yeni amiral gemileri ile tanışın