reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Y8s

Huawei Y8s ortaya çıktı; işte tasarımı ve ilk detayları

Huawei ürün gamını büyütmeyi sürdürüyor. Firmadan yakın zaman içerisinde Huawei Y8s modeli de geliyor. İşte bu telefondan bilinmesi gerekenler;

Huawei Y8s, firmanın orta seviyedeki en yeni modeli olarak karşımızda. Çok yakında lanse edilecek denilen telefon, ilk olarak çentiği ile dikkat çekiyor. Artık firmaların bıraktığı bu çentik yapısını bir kez daha karşımıza çıkaran Huawei, burada kişilere çiftli kamera sunuyor. Arkasında da bir tanesi 48 megapiksel olan çiftli kamera yer alan telefon, parmak izi sensörünü de arkasında taşıyor. Şimdilik sadece yeşil renkte gördüğümüz cihaz, dikkat çeken bir arka deseniyle yolda bulunuyor. Şimdilik diğer detayları ya da teknik detayları bilinmeyen telefon, elbette Android lisansı olmadan yolda bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Y8s yanında firma yakında FreeBuds 3i kablosuz kulaklık modelini de tanıtacak

Roland Quandt tarafından sızdırılan Huawei FreeBuds 3i, FreeBuds 3’ten daha farklı bir şarj haznesiyle geliyor. Kulak içi formunda olduğundan yalıtımı yüksek olan model, aynı zamanda aktif gürültü engelleme özelliğine de sahip. Pazarda AirPods Pro karşısına konumlandırılacak ürün, bağlantı tarafında Bluetooth 5.0 kullanıyor ve Huawei’nin özel geliştirdiği bir işlemci üstüne kuruluyor. Telefon görüşmesi için de görev yapan model, özellikle EMUI 10.0 cihazlar ile en iyi deneyimi sunuyor. Kulaklıklarda 37 mAh, şarj ünitesinde ise 410 mAh pil taşıyan Huawei FreeBuds 3i, şimdilik kaça satılacak bilinmiyor. Ancak resmi tanıtım 23 Nisan tarihinde olacak deniyor.

İlgili Video