reklamı kapat

POPÜLER

Hyundai Santa Cruz

Hyundai Santa Cruz; pickup modelinde son durum ne?

2015 yılından beridir üretimiyle ilgili heyecanlı bekleyişi sürdüren Hyundai Santa Cruz, Amerika’da tekrar kameralara yakalandı.

Peki Zeki Müren de bizi görecek mi?” sorusuna verilemeyen cevapta olduğu gibi tanıtımıyla ilgili belirsizliği heyecanlı şekilde devam eden Hyundai Santa Cruz, 2020 yılının ilgi gören isimlerinden birisi oldu. LOG okuyucularının da gelişmelerini yakından takip ettiği pickup modeli, konsept olarak tanıtıldığı ilk günden itibaren gözleri üzerine çekmeyi başardı. Beraberinde büyük beklentiler de doğuran bu süreç Hyundai kanadında da ekstra özen içeren bir test sürecini doğuruyor. Süreç içerisinde pek çok kez kamuflajlı olarak kameralara yakalanan model, yılın son aylarında da kendisinden alışık olduğumuz kamuflajı tekrar üzerinde taşıdığı dinamiklerle kameralara yakalandı. Amerika’nın Colorado eyaleti sınırları içerisinde bir benzincide görüntülenen Santa Cruz’un detayları, tasarım bazında nispeten biraz daha belirleyici ipuçları veriyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hyundai Santa Cruz 2021’de üretim bandında olacak

Carscoops tarafından servis edilen görüntülere baktığımızda, Santa Cruz’un seri üretim çizgilerinin konsepte oranla hissedilir farklar barındıracağını görüyoruz. Ön bölümdeki ızgaranın nispeten biraz daha geniş şekilde konumlandırdığını gösteren ipuçlarında, ışıklandırma tasarımlarında da değişimler göze çarpıyor. Burada özellikle Palisade SUV modelinin temel alındığı bir yapının ipuçlarını gördüğümüzü söyleyebiliriz. Seri üretim süreci 2021’de başlayacak olan modelin, 2020’yi içerisine alan tanıtım beklentileri kayıtsız kalmış durumda. Bu da okları önümüzdeki yılın ilk yarısına çevirmemize vesile oluyor. Amerika’daki tesislerde banda çıkarılacak olan Santa Cruz’un Avrupa macerasına taşınıp taşınmayacağı da belirsizliğini koruyan detaylar arasında. Kaputun altındaki beklentiler ise 2,5 litrelik motor üzerine yoğunlaşıyor.

İlginizi çekebilir

Hyundai Tucson N Line