reklamı kapat

POPÜLER

batman

İçinde Batman olmayan yeni bir Batman dizisi yolda

Gotham‘ın ardından yeni bir Batman dizisi müjdelendi. Bu dizi de tıpkı Gotham gibi Batman’siz bir Batman dizisi olacak. Çünkü neden olmasın?

Jim Gordon’ın hikayesini televizyon ekranlarına taşıyan Gotham’ın ardından yeni bir Batman dizisi daha geliyor. 5. sezon onayını alan Gotham’ın bu sezonla beraber final yapacağı da duyuruldu. Ancak televizyon izleyicileri için yeni bir hikaye yayınlanacak. Hollywood Reporter‘ın özel haberine göre Kara Şövalye’nin uşağı Alfred Pennyworth kendi dizisine kavuşuyor. Bu dizinin Gotham dizisinin spin-off’u olmadığını da belirtelim. 10 bölümlük siparişin verildiği dizinin ismi ise Pennyworth olarak açıklandı. Pennyworth, Gotham’dan bağımsız tamamen farklı bir evrende geçecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alfred’in geçmişi

Bruce Wayne’in sadık uşağı, en yakın ve muhtemelen de tek arkadaşı Alfred eski bir İngiliz SAS askeri. 1960’ların Londra’sında Thomas Wayne için çalışmaya başlayan Alfred’in maceralarını izleyeceğimiz filmde Wayne ailesinin geçmişine ilişkin de daha detaylı bilgiler edinebileceğiz gibi görünüyor. Hikaye ise Bruce’un doğumuna kadar ilerleyecek mi o kısım şimdilik belirsiz. Ancak dizinin Bruce’un ailesini kaybetmesiyle sonlanmasını görmek isterdik açıkçası.

Gotham dizisinde Alfred’i canlandıran Sean Pertwee’nin ise bu dizide yer alıp almayacağı bilinmiyor. Rol için oyuncu seçimlerine de henüz başlanmadı. Gotham’ın yaratıcısı Bruno Heller’ın üstlendiği projede Gotham baş yapımcısı Danny Cannon da yer alacak.