reklamı kapat

POPÜLER

Huawei P40
Huawei P40
Huawei P40

İlginç sızıntı; Huawei P40 bu tasarımla mı karşımıza çıkacak?

P40 ailesinin en çok kişiye edecek alt versiyonu Huawei P40 tasarımı ortaya çıkmış olabilir. Bu konuda şaşırtıcı bir sızıntı yapıldı.

26 Mart tarihinde Paris merkezli olarak tanıtılacak Huawei P40 ailesinde kısa süre önce tanıtılan P40 Lite‘ı saymazsak üç farklı P40 yer alıyor. Bu modellerin birbirlerinden esas olarak kamera sistemleriyle ayrılacağı biliniyor. Buna göre P40’ın arkasında üçlü, P40 Pro’nun arkasında dörtlü, P40 Pro PE’nin arkasında ise beşli kamera sistemi yer alıyor. İşte bu modellerin en altında yer alan telefon, Digital Trends tarafından prototip versiyonu üstünden görücüyle çıkarıldı gibi görünüyor. Elbette her zaman tasarımın son sürümde değişmiş olma ihtimali bulunuyor ancak biliyorsunuz bu durum çoğu zaman söz konusu olmuyor. Evan Blass’ın P40 Pro ve P40 Pro PE‘nin tasarımını netleştirdiği şu durumda, sayfadaki telefon direkt olarak Huawei P40 modelini gözler önüne seriyor deniyor. Arkasında periskop kamera ile 3D ToF taşıdığı görülen telefonun, ön yüzü ise bu sızıntıda gösterilmiyor. Ancak arka tasarım telefonun direkte olarak Huawei P30 Pro üstüne kurulduğunu akıllara getiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei P40 ailesi için başka neler biliyoruz?

P40 ailesi hatırlarsınız en son hayal kırıklığı yaratan hızlı şarj değerleriyle gündeme gelmişti. Resmi kayıtlardan P40 modelinde 22.5W hızlı şarj, Huawei P40 Pro ve P40 Pro PE modellerinde ise 40W hızlı şarj sunulacağı öğrenilmişti. Ayrıca P40 Pro hem de P40 Pro PE modellerinde 120 Hz OLED ekran kullanılacak açıklaması yapılmıştı. Şu an halen normal P40’da 120 Hz kullanılıp kullanılmayacağı bilinmiyor. Ancak firmanın bu modeli geride bırakmayacağı tahmin ediliyor.

İlginizi Çekebilir

Türkiye fiyatı düşmeyi sürdüren cihaz Xiaomi Mi Note 10