reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

İlk ipuçlarıyla Mercedes-Maybach ortaklığının Pekin projesinde heyecan başlıyor [Video]

Pekin Otomobil Fuarı’nda sergilenmek üzere ilk detayları paylaşılan Mercedes-Maybach imzalı yeni proje, yine akıllarda kalıcı detaylar taşıyacak.

Advertisement

Önümüzdeki haftadan itibaren heyecanını çok daha net hissetmeye başlayacağımız Pekin Otomobil Fuarı için geri sayımımız devam ederken, organizasyona katılım sağlayacak olan markalar ellerindeki hamleleri adım adım ortaya koymaya devam ediyor. BMW, Lexus ve Pininfarina gibi önemli isimlerin ardından bugün karşımıza çıkan yeni bir isim işin seyrini biraz farklı bir boyuta taşınacağına işaret ediyor. Mercedes-Maybach kanallı olarak ilk ipuçları paylaşılan proje, bizleri yeni ve etkileyici bir konseptin beklediğine işaret ediyor. 30 saniyelik kısa bir video eşliğinde detayları paylaşılan modelin tamamen elektrikli olması da gündemde.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Geri sayım başladı

Üzerinde bol bol Maybach logosunun kullanıldığı projede kendisini belli eden belli başlı kısımlar mevcut. Mercedes’in EQ konseptinde kullandığı ışıklandırılmış direksiyonuna yer verdiğini ilk adımda üzerindeki Maybach eklentisiyle birlikte görebiliyoruz. Vision Mercedes-Maybach 6’nın konsol yapısından da izler taşıyan projenin konsolda yeni jenerasyonlarda kullanılan touchpad de kendisini gösteren detaylar arasında. Modelin bir SUV mi yoksa bir binek model olarak mı tasarlandığı ise henüz yapbazozun kayıp parçaları arasında. 25 Nisan’da kapılarını açacak fuara kadar yeni detaylarıyla karşımıza çıkmasını beklediğimiz projeyle ilgili gelişmeleri LOG.com.tr üzerinden takip edebilirsiniz.

Video