reklamı kapat

POPÜLER

Lexus ES

Yeni Lexus ES’ten gelen ipucu, BMW 5 Serisi ve Mercedes E-Serisi’nin işinin zorlaşacağına işaret ediyor

Çin’in başkenti Pekin’^de tüm dünyanın karşısına çıkacak olan Lexus ES, ilk ipuçlarıyla savaşın kızışacağına işaret ediyor.

Kapılarının açılmasına iki hafta gibi bir zaman diliminin kaldığı Pekin Otomobil Fuarı, özellikle Uzak Doğu ve Amerika pazarı için birçok önemli modele ev sahipliği yapacak. Organizasyonun önemli katılımcılarından birisi de Lexus. Bu yıl BMW 5 ve Mercedes E gibi ciddi rakiplerin sınıfında yer alan sedan modeli ES’nin yeni jenerasyonunu sergileyecek olan Japonya merkezli üretici, resmi kaynakları üzerinden ipuçlarını vermeye başladı. Geçtiğimiz yıl içerisinde konsept modelleriyle işaret ettiği tasarım dilindeki güncellemeyi Pekin 2018’de seri üretim bir versiyonda uygulayacak olan Lexus, bu zamana kadar kendisi rakiplerinden ayıran en güçlü yanını bir adım daha ileriye götürecek. Şimdilik teknik kısmıyla ilgili herhangi bir bilginin paylaşılmadığı modelin Türkiye’de bile kendisine pazar açma potansiyeli var.

Beklentileri artıran slogan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Görünümünün yanında ebatsal olarak da bir adım ileriye gidecek olan ES, Lexus’un amiral gemilerinden bir tanesi. 80’li yılların son dönemlerinde başlayan macerasında markasının ilk modellerinden birisi olan ES, bu zamana kadar yeniliklerin ve geliştirmelerin ilk uygulandığı otomobil konumunda yer aldı. Bu da tasarımın dışında elektronik destek kısmında bizleri güncel dokunuşların beklediğini düşünmeye itiyor. “Beklenmeyeni beklemeye hazır olun!” sloganıyla Lexus’un bizleri heyecanlandırdığı modelle ilgili gelişmeleri ve Pekin Otomobil Fuarı’nın son dakika haberlerini LOG.com.tr üzerinden takip edebilirsiniz.