reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Game of Thrones 8. sezon 4. bölüm

İnterneti kapatın! Game of Thrones 8. sezon 4. bölüm sızdı

HBO her yıl olduğu gibi bu yıl da tüm önlemlere rağmen sızıntılarla gündemde. Sosyal medyadan uzak durmakta fayda var çünkü Game of Thrones 8. sezon 4. bölüm sahneleri sızıntı kurbanı oldu.

Advertisement

Game of Thrones 8. sezon 4. bölüm dizinin sızdırılan işleri arasına dahil oldu. HBO’nun tüm koruma yöntemlerine rağmen tüm bölümün ele geçirildiği belirtilirken bölümden önemli birkaç sahne de internete sızdırıldı. Bu sahnelerde çok büyük spoilerların yer aldığı da belirtiliyor. Bölümün tamamı şimdilik sızdırılmazken, önümüzdeki saatlerde bunun gerçekleşmesi de büyük bir ihtimal diyebiliriz. Şimdilik başta Reddit ve Twitter olmak üzere herhangi bir sosyal ağ güvenli değil gibi görünüyor. Bölümden sahneler sızdıran ekibin 4. bölümün yanı sıra 5. bölüme de sahip olduğu ve para talebinde bulunduğu da iddialar arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

En büyük sızıntılar 7. sezonda gerçekleşmişti

Dizinin en büyük sızıntılarını ise 7. sezonda yaşamıştık. 7. sezon 4. bölüm ve 7. sezon 6. bölüm internette önceden yerini almış ve hayranlar tarafından çıkmadan izlenmişti. Bu devasa sızıntılardan sonra HBO’nun büyük önlemler aldığı ve yeniden böyle bir şeyin yaşanmaması için ellerinden geleni yaptıkları dahi açıklanmıştı. Ancak görünen o ki, önlemler pek de sonuç vermemiş.

Üçüncü bölümden sonra 4. bölüm bir kez daha toparlanma sürecine giriyor. Artık taht savaşında Demir Taht’ın sahibini belirlemek için ilerlemeye hazırlanan dizide Cersei Lannister, Kral Toprakları’nda düşmanlarını bekliyor. Kuzey’de ise Kışyarı’nda sağ kalanlar toplanırken, ölenler de son yolculuklarına uğurlanıyor. Elde edilen zaferin ardından Demir Taht savaşında yer almaya hazırlanan sağ kalanların bu bölümde Kral Toprakları’na yolculuklarının başlaması bekleniyor.

Bölüm Türkiye saati ile 5 Mayıs’a 6 Mayıs’a bağlayan gece sabaha karşı 04:00’da Türkçe altyazılı olarak Digiturk’un beIN Sci-Fi kanalında yayınlanacak. Bölümün tekrarı ise 6 Mayıs akşamı 23.00’da yine aynı kanalda kendine yer buluyor.

İlginizi çekebilir

Dizinin 8. sezon 4. bölüm tanıtımı