reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 13 Pro

iPhone 13 / 12s serisinde her zaman açık ekran nasıl görünebilir?

iPhone 13 / 12s ailesi her zaman açık ekran özelliğiyle yolda bulunuyor. Peki bu altyapı seride nasıl gözükebilir? İşte hazırlanan konsept;

2021 sonunda gelecek iPhone 13 ya da olası diğer adıyla iPhone 12s ailesi, sağlam bir kaynağa göre yeni ekran teknolojisiyle artık sonunda her zaman açık ekran özelliğini taşıyor. Bu özellik iPhone tarafında gerçekten çok ama çok uzun zamandır bekleniyor ve Android tarafında uzun yıllardır sunuluyor. Apple’ın bu özelliği teknoloji imkan vermesine rağmen neden kullanmadığı bilinmiyor. Yeni ailede bu konuda bir adım atılacak olması sevindirirken, bu konudaki ilk bilgiyi veren EverythingApplePro, iPhone tarafındaki her zaman açık ekran için bir konsept de hazırlamış durumda. Aşağıda gördüğünüz bu konsept, Apple’ın iOS tarafıda hazırladığı AOD altyapısına ufak bir bakış attırıyor olabilir. Elbette Apple’ın farklı bir tasarım kullanma ihtimali de bulunuyor ancak bu yapı bile fazlasıyla yeterli ve güzel görünüyor.

iPhone 13 / 12s serisi için başka detaylar da var

Sıvı temelli soğutma sisteminin kullanılacağı aktarılan iPhone 13 / 12s ailesi, kaynaklara göre daha güçlü MagSafe mıknatısları taşıyor. Bu da aksesuarların telefonların arkasında daha sağlam durmasına imkan tanıyacak gibi görünüyor. Portre video yani arkası sanal olarak bulanıklaştırılmış video özelliğini de kullanıma sunacak aile, gece çekim modunda da ciddi geliştirmeler görecek açıklaması yapılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Arkalarının daha mat olacağı da söylenen aile, yüzde 99 oranında kesin olarak Pro modellerde 120 Hz ekran yenileme hızı seviyesine çıkıyor. Bu da çok uzun zamandır beklenen ve sevindiren detaylar arasında yer alıyor. Yeni ailede çentiğin de biraz ufalması da ihtimal dahilinde.

İlginizi Çekebilir

Araziye özel şirin elektrikli otomobil modeli