reklamı kapat

POPÜLER

iPhone kilit ekranında oynayabileceğiniz 6 oyun

iOS platformunun birçok farklı uygulamada olduğu gibi oyun konusunda da epey geniş bir içeriğe sahip olduğu gerçek. Dolayısıyla iPhone ve iPad sahipleri boş zamanlarını eğlenceli bir şekilde geçirecek birçok alternatife sahip. Peki bu engin uygulama havuzunda, iPhone kilit ekranını bile açmadan oynayabileceğiniz oyunlar olduğunu biliyor muydunuz? Üstelik herhangi bir Jailbreak işlemi yapmadan!

iPhone veya iPad kilit ekranında bu younları oynamak için yapmanız gereken tek şey oyunu indirdikten sonra bildirim alanına eklemek. Daha sonra cihazınızın kilit ekranını daha açmadan bildirim kısmından oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Aşağıda indirme linkleriyle birlikte paylaştığımız oyunlar şu şekilde:

Steve – The Jumping Dinosaur Widget Game (Ücretsiz)

Steve-jumping-dinosaur
Steve isimli bir dinozoru yönettiğimiz oyunda önümüze çıkan engelleri aşmaya çalışıyoruz. Ekrana dokundukça engellerin üzerinden atlayan Steve herhangi bir yere çarpınca ölüyor ve oyun yeniden başlıyor. Oyunu buradan indirebilirsiniz.

Quickgets Snake (2,69 TL)

Snake-game-iOS
Telefonlara uğramış ilk bağımlık yaratan oyunlardan Snake, iPhone kilit ekranında oynanabilecek en iyi oyunlardan. Efsanevi oyunu buradan indirebilirsiniz.

Helicopter Widget (2,69 TL)

Helicopter-game-iOS
Şimdiye kadar geliştirilen en iyi helikopter temalı arcade oyunu olmadığı aşikar ancak boş zaman öldürmek için Helicopter Widget ideal. Oyunu buradan indirebilirsiniz.

TicTacToe – Widget Edition (2,69 TL)

TicTacToe-Widget-Edition-iOS
Bildiğimiz SOS veya XOX oyununun widget versiyonu. Telefona veya arkadaşınıza karşı oynayabileceğiniz oyunu buradan indirebilirsiniz.

Overglide – Widget Game (2,69 TL)

Glide-game-iOS
Bu kez helikopter yerine kağıt uçakla engel aşmaya çalışıyoruz. Overglide oyununu buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Minesweeper – Widget Edition (2,69 TL)

Minesweeper-Widget-Editio-iOS-game
İşte bir efsane daha! Windows’un meşhur Mayın oyununu iPhone kilit ekranından oynayabilirsiniz. Oyunu indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.