reklamı kapat

POPÜLER

iPhone SE 2 / iPhone 9

iPhone SE 2 / iPhone 9 için hazırlanan yeni konsept [Video]

Teknoloji devi Apple’ın üzerinde çalıştığı iPhone SE 2 ya da olası adıyla iPhone 9 için güzel görünen bir konsept hazırlandı.

Resmi olarak 2020’nin ilk çeyreğinde satışa sunulacak denilen iPhone 9 / iPhone SE 2, çok merak edilen cihazlar arasında yer alıyor. İşte bu model için hazırlanan yukarıdaki konsept, iPhone SE ile iPhone 11‘in çizgisini bir araya getiriyor. Çentikli bir tasarımla hazırlanan ve arkasında çiftli kamera sistemi yer alan konsept telefon, bünyesinde 3,5 mm kulaklık girişi ve standart Lightning portu barındırıyor. Yeşil rengiyle oldukça güzel görünen model, gerçekten böyle görünecek mi? Bu biraz zor görünüyor. Çünkü kaynaklar telefonunun yüzde 100 kesin olmasa da iPhone 8 ile benzer olacağını iddia ediyor. Yani iPhone SE 2 / iPhone 9 için eski nesil bir tasarım bizleri bekliyor gibi duruyor.

iPhone SE 2 / iPhone 9
iPhone SE 2 / iPhone 9
iPhone SE 2 / iPhone 9
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone SE 2 / iPhone 9 hakkında şimdiye kadar çıkan teknik detaylar şöyle:

Telefonun gücünü A13 Bionic işlemciden alacağı biliniyor. 3 GB RAM taşıyacağı söylenen 4,7 inç LCD ekranlı telefon, 399 dolardan raflardaki yerini alacak deniyor. Bu açıdan Apple’ın en uygun fiyatlı yeni iPhone’u ve pazarın en ucuz amiral gemilerinden birisi olacak telefon, 3D Touch olmadan yolda bulunuyor. Uzay grisi, gümüş ve kırmızı olmak üzere üç farklı renk seçeneğine sahip olacak denilen cihaz, sızan kısıtlı bilgilere göre sadece 64 GB ve 128 GB depolama seçenekleriyle alınabilecek.