reklamı kapat

POPÜLER

LeBest X14 Pro Max

iPhone tarafını taklit eden en yeni telefon: LeBest X14 Pro Max

Bugün karşımıza iPhone tarafını taklit eden en yeni telefon LeBest X14 Pro Max çıktı. Çin merkezli isimler dikkat çekmek için ilginç adımlar atıyor.

Apple, dünyanın en çok telefon satan firmaları arasında başı çekiyor. Samsung ile beraber üst sıradaki yerini uzun süredir koruyan firma, elbette birçok rakip tarafından taklit ediliyor. Bazı firmalar Apple’ın ve iPhone’ları taklit ettiklerini aşırı şekilde belli etmiyor. Bazıları ise yola direkt olarak “kopyalama” amacıyla çıkıyor. İşte bu ikinci kategoride yer alan telefonlarda birisi bugün Çin’de lanse edilen LeBest X14 Pro Max oldu. Apple’ın henüz tanıtmadığı iPhone 14 serisinden isim çalan telefon, ilginç bir seçenek konumunda. Hazırlanan tanıtım posterlerindeki duvar kâğıdı bile Apple’dan alınan telefon, Huawei Mobile Services‘i temele alıyor.

Gövde tipi ve kamera modülünde de “Pro” iPhone modellerini kopyalayan telefon, gerçek iPhone’lardan farklı olarak arkasında bir renkli ekran taşıyor. Bu ekran bildirimleri görme gibi farklı amaçlar için kullanılabiliyor. Pro serisi iPhone’lar gibi 3D yüz tanımaya yapamayan, biyometrik güvenlik için taşıdığı parmak izi sensörü yanında olan cihaz, 6,5 inç 60 Hz LCD ekran üzerine kuruluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dört farklı renkte hazırlanan LeBest X14 Pro Max, yüksek ihtimalle Çin dışında satılmayacak. Modelin oradaki fiyatı ise yaklaşık olarak 150 dolar seviyesinde yer alacak.

Kaçıranlar için eylül ayında yapılacak Apple etkinliğinde karşımıza 6,1 inç OLED ekranlı iPhone 14, 6,7 inç OLED ekranlı 14 Max, 6,1 inç 120 Hz OLED ekranlı iPhone 14 Pro ve 6,7 inç 120 Hz OLED ekrana sahip 14 Pro Max modelleri çıkacak.

-Telefonun özellikleri bir araya getiren poster paylaşımı-

iPhone 14 Pro serisi yanında bu da ilginizi çekebilir: Apple Mac Studio ve Studio Display