reklamı kapat

POPÜLER

iPhone X

iPhone X’un Türkiye satışı kuyrukla başladı

24 Kasım 2017

Teknoloji gündemine oturan iPhone X uzun bir bekleyiş ve ön kayıt döneminin ardından Türkiye’de satışa sunuldu. Bu amiral gemisi modeli ülkemizde ilk satın alanlar yine basının odağındaydı.

iPhone X bugün itibariyle Zorlu Center ve Akasya AVM’deki Apple mağazalarında satışa sunuldu. Bu ilgi uyandıran modele bir an önce sahip olmak isteyenler mağaza önünde sıraya girdi. Bunlardan biri de askerden yeni terhis olan Sedat Unay‘dı. Sabah 06.30’da askerden terhis olan Apple fanatiği soluğu önce uçakta, ardından da Zorlu Center’daki Apple mağazasının önünde aldı. Sedat Unay’ın tercihi ise Uzay Grisi modelden yanaydı.

Dedesiyle birlikte bekledi

29 yaşındaki Sefer Selçuk da saat 7’den itibaren Zorlu Center’da sıraya girenler arasındaydı. Apple tutkunu Elektrik Elektronik mühendisi bekleyişin sonunda istediği telefona kavuştu. Tercihini 256 GB uzay grisi modelden yana kullandı. Bunun için 6.899 TL ödeme yaptı. Sabancı Üniversitesi’nde öğrenci olan Bora Sak ise iPhone X sırasında dedesi Fikret Taşkın’la birlikte bekledi. Telefona kavuşan genç dedesiyle birlikte poz verdi.

Apple mağazalarının yanı sıra operatörler de iPhone X satışıyla büyük ilgi gördü. Bağdat Caddesi‘nde konumlanan operatör mağazaları Apple’ın son modeline kavuşmak isteyenlerin istilasına uğradı.

YORUMLAR