reklamı kapat

POPÜLER

iPhone X’in tanıtım etkinliği sayesinde ünlü oldu [Video]

Apple etkinliğinin ardından bir kısım teknoloji severin ilgisi iPhone X’in özellikleri ve fiyatındaydı. Ancak o gece Apple’ın sunumundan sonra şarkıcı Emma Blackery için bambaşka bir heyecan vardı.

Apple’ın iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X’i tanıttığı etkinlik, 26 yaşındaki indie şarkıcı Emma Blackery için adeta dönüm noktası oldu. YouTube’da 1,4 milyon takipçisi olan Blackery, Apple sunumunda kendi albüm kapağını görünce haliyle oldukça şaşırmış. Lorde’nin Green Light’ı ve Dave Jack’in No Data’sı arasında tam merkezde kendine yer bulan Blackery için bu “öne çıkarılma” durumu elbette pozitif bir dönüş yapmış.


Twitter’ı ve Instagram’ı sayısız mesajla dolan Blackery’nin öne çıkarılan Magnetised albümü 26 Mayıs’ta Apple Music’teki yerini almıştı. 91 doğumlu şarkıcının albümünde 6 parça yer alıyor. Blackery’nin 2013 ve 2014 yılında çıkmış iki albümünün daha olduğunu ekleyelim. Instagram hesabında 400 binin üstünde takipçisi olan Blackery için kariyeri şu noktadan itibaren daha farklı ilerleyecek gibi görünüyor. Şarkıcının iTunes sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Haberin devamındaki videoda Blackery’nin Magnetised klibi yer alıyor.

VİDEO