reklamı kapat

POPÜLER

zombie

J.J. Abrams’tan zombi temalı II.Dünya Savaşı filmi geliyor

Bu yılın sonunda vizyona girecek Star Wars: The Last Jedi filminde yapımcılık görevini üstlenen J.J. Abrams yine dikkat çekici bir yapıma daha imza atmaya hazırlanıyor. Abrams tarafından kurulan yapım şirketi Bad Robot, doğa üstü bir II. Dünya Savaşı filmini beyaz perdeye taşıyor. Variety’nin aktardığı habere göre Overlord adını taşıyacak filmi ünlü oyuncu Ewan McGregor’un oynadığı Son of A Gun‘ı da yöneten Julius Avery çekecek.

İki paraşütçü askerin hikayesini konu alacak filmde askerler D-Day istilası sırasında Normandiya’nın dışındaki küçük bir kasabada bir Alman Radyo Kulesi’ni imha etme görevinde uçakları düştükten sonra düşman hatlarının arkasında yakalanıyorlar. İki paraşütçü hedeflerine ulaştıktan sonra Nazi askerlerine karşı mücadele vermenin dışında doğa üstü güçlerle de savaşması gerekiyor. Burada doğa üstü güçlerden kastımız ise zombiler. Sıra dışı araştırmaların yapıldığı bir Nazi deney alanında izleyicilere heyecan dolu aksiyon yaşatmaya hazırlanan Overlord’un film haklarının 2007 yılında Paramount Pictures tarafından satın alındığını belirtmekte yarar var. O tarihten beri vizyona girmesi ertelenen projenin artık yakın süreçte izleyicilerle buluşması bekleniyor.

J.J. Abrams’ın imzasını taşıyan Overloard’un çekimlerinin ne zaman başlayacağı ve filmin ne zaman vizyona gireceği ise henüz bilinmiyor. Bu ilgi uyandıran yapım hakkında yeni detaylar geldiğinde sizlerle paylaşacağız.