reklamı kapat

POPÜLER

Joker fimi Bruce Wayne

Joker setinden sızan Thomas Wayne fotoğrafı ve Bruce Wayne sürprizi

Joaquin Phoenix’li Joker filmi çekimlerini devam ettirirken, setten sızan fotoğraf ve bilgiler filmden beklentileri artırıyor.

Joker filmi her ne kadar DC Sinematik Evreni’nin bir parçası olmasa da en çok merak edilen DC filmleri arasındaki yerini hızla aldı. Ancak çekimlerin “çok gizli” yürütüldüğünü söylemek biraz güç. Her gün yeni bir sızıntıyla gündeme gelen Joaquin Phoenix’li filmin setinden bu kez de Thomas Wayne fotoğrafları sızdı. Bildiğiniz gibi Thomas Wayne, Brett Cullen tarafından canlandırılıyor. Takım elbise ve uzun bir palto ile görünen Thomas Wayne ise filmle ilgili sızan tek detay değil. Film için genç Bruce Wayne’in de oyuncu kadrosuna dahil olduğu belirtiliyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Genç Bruce Wayne’i Dante Pereira-Olson canlandıracak

Dante Pereira-Olson’ın canlandıracağı Bruce Wayne’in hikayeye ne kadar dahil olacak merak içindeyiz. Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde setten sızan videoda 60’larda Adam West’in kullandığı Batmobile görünmüştü. Hikayenin zaman dilimi açısından bu oldukça ilginç bir sızıntıydı. Çünkü film Bruce’un henüz ailesini kaybetmediği dönemde geçiyor. Genç Bruce’un dışında filmde ayrıca Batman’e dönüşünü tamamlamış bir Bruce Wayne görme ihtimalimiz de çok yüksek. Ancak belki sonlara doğru… Filmde Alfred Pennyworth rolünde Douglas Hodge’un yer aldığını da hatırlatalım.

4 Ekim 2019‘da vizyona girecek olan Joker filmi yönetmen koltuğunda Todd Phillips’i oturtuyor. Kadroda ayrıca Robert De Niro ve Zazie Beetz de yer alıyor.

İlginizi çekebilir

Sette görünen Batmobile