reklamı kapat

POPÜLER

justice league

Justice League’in yıldızları favori Pokemonlarını açıkladı

Pokemon‘un karşımıza ilk çıkışının üzerinden seneler geçti. Fakat bu dünyanın üzerimizde yarattığı etkiyi hissetmeye devam ediyoruz. Son olarak Justice League filminin yıldızlarına favori Pokemonları soruldu. Onlar da açık yüreklilikle cevap verdi.

Yaz döneminin gelmesiyle birlikte ünlü oyuncular çeşitli etkinliklere katılıyor ve hayranlarla buluşuyor. Bu vesileyle normalde basın mensuplarının sormayacağı sorulara yanıt vermiş oluyorlar. Justice League‘de The Flash ve Cyborg olarak izlediğimiz Ezra Miller ile Ray Fisher geçtiğimiz günlerde Wizard World Philadelphia’ya konuk oldu. Burada Fisher’ın film setinde sık sık Pokemon Go oynadığı gündeme geldi. Ardından genç oyunculara en sevdikleri Pokemon soruldu. Ray Fisher “Neden bilmiyorum ama PrimeApe’i seviyorum” yanıtını verdi. Ezra Miller önce büyük bir Pokemon hayranı olmadığını belirtti. Ardından favorisini Geodude olarak açıkladı. “Geodude’u seviyorum. Kolları olan kocaman bir kaya. Şahane bir karakter!” sözlerini sarf etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası onlardan Pikachu, Bulbasur, Charmander veya Squirtle gibi popüler Pokemonlardan birini seçeceklerini düşünüyordum. Fakat ezber bozarak enteresan yanıtlar verip, hayranları şaşırtmayı başardılar. Bakalım ileride Justice League ekibinin diğer üyelerinin favori Pokemonlarını da öğrenebilecek miyiz?

İlgili video

Justice League fragmanı