reklamı kapat

POPÜLER

Grado, GW100, kablosuz kulaklık

Karşınızda Grado imzalı ilk kablosuz kulaklık: GW100

Grado imzalı ilk kablosuz kulaklık GW100 bu hafta tanıtıldı. Firmanın kendine has tasarımı ve ses kalitesini içeren kulaklıklar, ses tutkunlarının kalplerini çalmayı hedefliyor.

Kulaklık piyasasında uzun bir süredir varlığı bilinen Grado’nun artık kablosuz teknolojiye sahip bir kulaklığı da var. Kablosuz kulaklık piyasasına dahil olmak için atılan bu adım biraz geç olsa da, firmanın bununla alakalı bir açıklaması bulunuyor. Bir internet sitesine konuşan firma CEO’su John Grado, konuyla alakalı şunları söylüyor: “Kablosuz kulaklık üretirsek ürünümüzün şimdikiler kadar iyi bir ses kalitesine sahip olmayacağından çekiniyorduk. Ancak şu anki teknolojinin bu riski almaya değer bir noktada olduğunu hissettik ve işte karşınızda GW100.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bilindik Grado tasarımına sahip

GW100, kulaklık sünger arkalarının dışarıdan görülebildiği bir tasarımla geliyor. Grado’yla özdeşleşen bu tasarım genelde açık veya açık arkalı kulaklık olarak biliniyor. Her ne kadar bu tasarıma sahip kulaklıklarda dış ve iç sesin birbirine karışma riski bulunsa da bu durum Grado için söz konusu değil. Grado, bunu da kulaklık içine gizlediği iç ses kanalları aracılığıyla yapıyor. Bluetooth 4,2 teknolojisine sahip kulaklıklar, cihazınızla sizin aranıza 10 metre mesafe özgürlüğü sunuyor. 15 saatlik şarj süresinin bulunduğu bilinen GW100, üzerinde ses kontrolü ve parça oynatma / durdurma düğmelerini bulunduruyor. 249 dolardan satılan GW100, Grado’nun kendi internet sitesi üzerinden satın alınabilir.

İlginizi çekebilir

Microsoft’tan kablosuz kulaklık