reklamı kapat

POPÜLER

Kickstarter yıldızları

Kickstarter yıldızları

Kickstarter projeleri için şimdiye kadar toplam 928 milyon dolar fon toplandı. 54.233 proje platformda hedefini tutturmayı başardı. 69 binden fazla proje ise aradığı desteği bulamadı. Kicstarter’ın ilginç, akılda kalan ve “Çok iyi” dedirten projelerini sizler için bir araya getirdik.

CST-01
Dünyanın en ince saati
CST-01
Kredi kartı kadar ince e-mürekkep ekranlı kol saati henüz ön sipariş aşamasında. Fon toplama sürecinde 7 bin 500’den fazla destekçisi bulunan ve hedefinin çok çok üzerine çıkan bir projeydi. Saat çok az enerji tükettiği için tek şarjla bir ay kullanılabiliyor. Saatin üzerinde hiç düğme yok; şarj etme ve saat ayarı, ayrıca satılan ana ünite üzerinden yapılıyor.

Form 1
Her eve 3D yazıcı
Form 1
Yakın geleceğin en popüler teknolojik oyuncağı olacak 3D yazıcılarla yapılabilecekler hayal gücüyle sınırlı. İster 3D modellerinizi basın, ister yedek parça üretin. Herkes bir tane almak istiyor ama fiyatlar cep yakıyor. Form 1 ise uygun fiyata profesyonel 3D baskı vadediyor. Uzun zamandır üzerinde çalışılan yazıcı nihayet hazır ve ilk ürünler mart ayında teslim edilecek.

Manuka Gyroscope
Denge oyunu
Manuka Gyroscope
Akıllı telefon ve tabletlerimizde de bulunan jiroskop, aslında temel fizik prensiplerine göre çalışan basit bir düzenek. Oyuncak olarak neden kullanılmasın?

Memoto
Her an kayıtta
Memoto
Küçük bir rozet gibi yakanıza takabileceğiniz Memoto, üzerindeki kamera sayesinde düzenli aralıklarla fotoğraflar çekiyor. Bu sayede her anınız kayıt altına alınıyor.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Kickstarter yıldızları” için 2 cevap

  1. Burak Yılmaz dedi ki:

    Yapılmış olan birçok konsept tasarımı çok beğeniyor ve bir çoğuna sahip olmak istiyorum. Ancak konsept olduğu için bunları edinmek çok da mümkün olamayabiliyor. Böyle bir neticede Kickstarter vasıtasıyla çok beğendiğimiz çalışmalara destek verebilmek ve onlara sahip olabilmek sevindirici olacaktır.

    Ayrıca projelerin neredeyse hepsine bayıldım.

  2. bqra dedi ki:

    Bi’ linklerini koyaydiniz urunlerin!