reklamı kapat

POPÜLER

Tesla Roadster
Tesla Roadster
Tesla Roadster
Tesla Roadster
Tesla Roadster
Tesla Roadster
Tesla Roadster

Kışkırtıcı performans ve beyazın masumluğu yeni Tesla Roadster versiyonunda buluştu

Yeni jenerasyon Tesla Roadster, firmanın şimdiye kadar yaptığı en iyi tasarıma sahip otomobili olarak nitelendiriliyor. Gerçekten oldukça dikkat çeken otomobil, bugün daha önce görmediğimiz beyaz renkli versiyonuyla karşımıza çıktı.

Yeni Tesla Roadster son dönemde gördüğümüz en dikkat çekici araçlardan. Özellikle kırmızı rengiyle birçok kişiyi kendisine hayran bırakan otomobil, bir de koyu gri renge sahip. Şirketin hissedarlar toplantısına getirdiği yeni versiyon ise beyaz rengiyle fark yaratıyor. İlk defa görülen bu versiyon, siyah jantlar, siyah farlar, koyu camlar ve siyah logolar ile gerçekten çok iyi duruyor. Özellikle koyu camlar ve jantlar ile sağlam kontrast oluşturan renk, “beyaz tutkunlarını” çok memnun edecek gibi duruyor. Otomobil hatlarını kırmızı kadar iyi göstermeyen beyaz gövde, kırmızı kaliper detayıyla da yüzde ufak bir gülümseme bırakıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Tesla Roadster
Tesla Roadster
Tesla Roadster

Yeni Tesla Roadster süper spor bir elektrikli otomobil

Yeni Tesla Roadster hatırlamak gerekirse 0’dan 100 km/s hıza sadece ama sadece 1,9 saniyede çıkabiliyor. Üç motor üzerine kurulan ve dört çeker olan araç, maksimum 400 km/s hız yapabiliyor ve tam 1.000 km menzil sunuyor. 200 kWh bataryaya sahip olduğu belirtilen süper spor elektrikli otomobil, sunduğu 10.000 Nm tork değeriyle nefesleri kesiyor. 2020 yılından sonra 250 bin dolara satılacak aracın son dönemde gördüğümüz en heyecan verici otomobil olduğunu tekrardan belirtiyoruz. Satışa çıktığı zaman da ha performanslı olabileceği söylenen araç, oldukça merak ediliyor.

İlgili Video

Otomobilin tanıtım videosu