reklamı kapat

POPÜLER

game of thrones

Kit Harington’tan Game of Thrones hayranlarını üzecek sözler

Game of Thrones çok yakında izleyicilere veda etmeye hazırlanıyor fakat Westeros’taki maceramız daha uzun süre devam edecek gibi görünüyor. HBO‘nun beş farklı dizi projesi üstünde çalıştığını ve bunlardan en azından birkaçının hayata geçirileceğini biliyoruz. Peki ama bunlardan herhangi birinde tanıdık yüzler görebilecek miyiz?

Bildiklerimizi kısaca özetlemek gerekirse HBO, Game of Thrones rüzgarını sürdürmek istiyor. Bunun için de George R. R. Martin‘in desteğiyle yeni projeler geliştiriliyor. Paylaşılan ilk detaylara bakılırsa dizilerin tamamı izlediğimiz dönemden öncesini konu edecek. Böylece Westeros için önemli tarihi olayları ve karakterleri ziyaret etme fırsatımız olacak. Ancak şimdiye kadar bu dizilerden hiçbirinin konusu açıklanmadı. Kısacası kesinleşen hiçbir şey yok diyebiliriz. Kit Harington‘ın sözleriyle netleşen tek şey, Jon Snow’a veda edeceğimiz yönünde. Sevilen oyuncu bu dünyaya veda edeceğini şu sözlerle ifade etti:

“Sanırım yeni Game of Thrones dizileri olacak. Ben bunlardan hiçbirine dahil olmayacağım. HBO açısından şahane olan bir detay varsa, Game of Thrones’u tamamen farklı bir şekilde ele alabilirler. Mesela tüm bunlardan 300 sene öncesine gidip, yeni oyuncular seçerek masrafları azaltabilirler. Game of Thrones’un oyuncu ekibi olarak son zamanlarda pahalıya mal oluyoruz.”

Açıkçası diziler Westeros’un geçmişindeki olayları konu edeceğinden Kit Harington’ı bu projelerden birinde görmeyi zaten beklemiyorduk. Buna rağmen Harington’ın sözleri Jon Snow sevenleri üzecek gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlgili video

Game of Thrones 7. sezon fragmanı