reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Kurtlar Vadisi

“Kurtlar Vadisi, Netflix ile geri dönüyor” iddiasına resmi açıklama

Geçtiğimiz gün basında yer alan “Kurtlar Vadisi Netflix aracılığıyla yeni bölümleriyle geri dönüyor” iddiası nihayet açıklık kazandı. Pana Film konuyu açıklığa kavuşturdu.

Popüler dizilerden Kurtlar Vadisi için oldukça ilginç bir Netflix iddiası geçtiğimiz günlerde basındaki yerini almıştı. İddiaya göre Pana Film’in çatısı altındaki dizi Netflix’in orijinalleri arasına girerek “Kaos” uzantısıyla televizyon ekranlarına dönecekti. Herhangi bir şekilde kaynağı belli olmayan bu haberin hızla internette yayınlanması sonucu iddianın taraflarından Pana Film olaya açıklık kazandırdı. Söz konusu haberin gerçeği yansıtmadığını belirten Pana Film, Netflix’le “her konuda anlaşıldığını” dahi belirten kaynaksız haberleri yalanladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kurtlar Vadisi Netflix için yeni bölüm çekmiyor

Pana Film’in hem Twitter hem de Instagram hesabından yaptığı açıklama şu şekilde:

Bazı yayın organlarından yapımcılığı Pana Film tarafından üstlenilen Kurtlar Vadisi adlı dizimizin bir dijital platform ile anlaştığına dair spekülatif haberlere yer verildiği görülmüştür. Söz konusu haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Pana Film olarak bizi yıllardır yalnız bırakmayan değerli seyircilerimizin Kurtlar Vadisi’nin geri dönmesini ne kadar istediklerinin farkındayız. Dolayısıyla Kurtlar Vadisi ile ilgili herhangi bir gelişme olduğunda, spekülasyona izin vermeden tüm duyurular resmi sosyal medya hesaplarımızdan yapılacaktır. Bunun dışındaki açıklamalara ve onları yapanlara itibar edilmemesini rica ederiz. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Netflix Türkiye de tarafımıza haberin doğru olmadığını belirtti. Öte yandan Netflix’in halihazırda Türk dizileri üzerine çalıştığını hatırlatalım. Hakan Muhafız’ın yanı sıra çekimleri hala devam eden Beren Saat başrolündeki Atiye ve Aşk 101 dizisi de platformdaki yerini yakında alacak.

İlginizi çekebilir

Netflix’in Eylül 2019 ajandası