Bu ay 84 inç ekranıyla büyüleyen LG 84LM960V Ultra HD TV’yi kaç kişiye anlattım bilmiyorum. Dev ekranda Pasif 3D gözlüklerle üç boyutlu film izlemek ve oyun oynamak nefes kesici. 40 bin TL’lik fiyat etiketi dışında her şey mükemmel.
Attila Erbilir
TEKNİK ÖZELLİKLER
Ekran
• 84 inç LED
• Ultra HD (3840×2160 piksel) çözünürlük
3D Desteği
• Pasif 3D (4 gözlük ve 1 klipsle birlikte)
Tazeleme Hızı
• MCI 800 Hz
Video
• Triple XD görüntü motoru
• Resolution Upscaler Plus
Ses Çıkış Gücü
• 10W + 10W ve 15W + 15W subwoofer
Bağlantılar
• HDMI (4 adet), USB (3 adet), SD kart
• Wi-Fi, WiDi, Wi-Fi Direct, DLNA, MHL, Ethernet
• RGB, Uydu, CI, optik ses, kulaklık
Diğer özellikler
• Sihirli kumanda, Dual Play desteği,
• internet tarayıcı
Ortalama Güç Tüketimi
• 361,5W
Boyutlar / Ağırlık
• 1919 x 1120 x 39,9 mm (Ayaksız)