reklamı kapat

POPÜLER

Logan Paul

Logan Paul ocak ayında yaşanan skandalı “incelemeye” alıyor [Video]

Günlü vloglarını çekmeyi bırakan Logan Paul, bir süredir neden video çekmediğine dair yeni bir içerik yayınladı. Paul, ocak ayında yaşanan skandalla ilgili de yeni bir açıklama yaptı.

YouTube’un en popüler isimlerinden Logan Paul, 2018’e skandallarla dolu bir giriş yapmıştı. Hatırlarsanız Paul, Japonya gezisinde çektiği görüntülerle gündeme gelmiş ve bir intihar kurbanını videoya çektiği için eleştirilmişti. Eleştirilerin boyutu ise bunu takip eden birkaç gün içinde iyiden iyiye arttı çünkü Paul’un özürleri eleştirileri hiç anlamadığını gösteriyor ve benmerkezci bir tutum sergiliyordu. Daha sonra Tokyo’da verdiği rahatsızlıklar sebebiyle de eleştirilen ünlü YouTuber, ölü bir fareye elektrik verdiği bir başka video paylaşınca bir kez daha tüm öfkeyi üzerine çekmişti. Tüm bu olayların ardından işleri “yavaşlatan” ve günlük vlog çekmeyi bırakan Paul geçtiğimiz gün bir duyuru videosu yayınladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Belgesel hazırlığında

Bildiğiniz gibi Logan Paul ve Jake Paul yakında bir başka YouTuber ikilisi KSI ve Deji ile boks maçı yapacak. Bu yüzden Paul’un kanalı için tamamen “terk edilmiş” diyemeyiz. Zira ara ara duyuru/tanıtım videoları paylaşıyordu. Ancak Paul neredeyse 1 aydır kendi kanalında doğru düzgün bir içerik çıkarmıyordu. Bu süre zarfında nerede olduğunu anlatan bir video paylaşan Paul, KSI maçına nasıl hazırlandığını, lisedeki güreş hocasını ziyaret ettiğini ve motivasyon sağladığını anlatıyor.

Ancak videonun ortalarında bir de ilginç bir duyuru yapıyor. Paul’un açıklamasına göre ünlü YouTuber ve ekibi, ocak ayında yaşanan bu skandalla ilgili bir belgesel hazırlıyor. “Bu yıl olanlarla ilgili, ocak ayında yaşananlarla ilgili bir belgesel hazırlıyorum.” diyen YouTuber’ın belgeseli ocak ayında yaşanan olayların kendisini nasıl etkilediğini gösterecek gibi görünüyor. Belgeselin yayın tarihi şimdilik bilinmiyor.