reklamı kapat

POPÜLER

LUUV

LUUV ile aksiyon videolarında sarsıntıya son [Video]

Akıllı telefon ya da aksiyon kameralarıyla video çekerken karşılaşılan en önemli sorunlardan biri elimizin ya da hareket halinde olmamızın neden olduğu titreşimlerdir. Bunu gidermek için yazılımsal çözümlerin haricinde birçok aksesuar da var. Ancak LUUV, özel yapısıyla onlardan tamamen ayrılıyor.

LUUV
LUUV’un eşsiz tasarımı, üzerine sabitlenen GoPro benzeri aksiyon kameraları ve akıllı telefonlarla yapılan video kayıtlarının çok daha stabil olmasını sağlıyor. Üstelik bunun için özel bir çaba da gerekmiyor. Dışarıya doğru uzayan kolu avucunuzun içine oturtup işaret ve baş parmağınızı kullanarak LUUV’u kontrol edebiliyorsunuz. Yapısının sunduğu avantajla LUUV’u baş aşağı duracak şekilde de kullanabiliyorsunuz.

LUUV
Paslanmaz çelik, alüminyum ve plastikten mamül aksesuarın dış kaplaması 3D yazıcıyla üretiliyor. Farklı kamera ve akıllı telefonlara özel adaptörleri bulunan LUUV’un üzerine takılacak kameranın küçüklüğünün ve hafifliğinin de sınırı yok. Her durumda titreşimsiz görüntüler için kullanılabiliyor. 25×9 cm ölçülerindeki LUUV, 300 gram ağırlığında ve Indiegogo üzerinden fon topluyor. Bugün itibarıyla istediği fonun yarısından fazlasını toplamış olan aksesuardan bir tane edinebilmek için en az 249 dolarlık destekte bulunmak gerekiyor. Evet, fiyat biraz çok görünüyor ama hemen aşağıdaki videoda LUUV kullanarak ne denli etkileyici videolar çekilebildiğini gördüğünüzde o kadar pahalı olmadığını düşüneceğinize eminiz.

VİDEO

YORUMLAR