reklamı kapat

POPÜLER

2019 Ssangyong Tivoli

Makyaj operasyonuyla daha modern; karşınızda 2019 Ssangyong Tivoli

İlk olarak anavatanında kullanıcılarla buluşacak olan 2019 Ssangyong Tivoli, seviyesini nispeten daha yukarı taşıyacak dokunuşlarla geliyor.

Ürün gamının tamamını SUV ve pickup gibi ağır topların rekabeti üzerine oluşturan Ssangyong, son birkaç yılda akılda kalıcı işlere imza attı. Özellikle konsept tasarımları üzerinden geleceğiyle ilgili heyecan yaratmayı başaran Koreli üretici, bu hamlelerini stratejik olarak 2020 ve sonrası için planlıyor. Bu da bir süre ara modellerde makyaj niteliğinde değişimlerle geçiş süreci yaşayacağımıza işaret. 2019 Ssangyong Tivoli de bu geçiş sürecini gayet nitelikli değişimler elde ederek sürdürücek gibi görünüyor. Yenileme kapsamında aracın karakterine güzel dokunuşlar yapan marka tasarımcıları, kokpitin teknolojik anlamdaki eksiklerini de yerinde müdahalelerle kapatmayı tercih etmiş. Özellikle dijital sürücü ekranı ve yeni multimedya ekranı bu noktada ayrı bir parantezde işaretlemek gerekecek.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fark yaratanlarıyla 2019 Ssangyong Tivoli

İlk adımda Güney Kore pazarında satıla sunulacak olan makyajlı Tivoli için temel hatların hepsine dokunulmuş diyebiliriz. Bu kapsamda; ızgara, ışıklandırma grupları, sis farları ve aerodinamik katkı sağlayan yeni hava girişlerini ön planda tutmak gerekiyor. Arka tarafta ise tampon ve stop tasarımında nispeten daha sakin dokunuşlara yer verildiğini görüyoruz. Tivoli’nin kapılarını açtığımızda ise bizi en can alıcı yenilikler karşılıyor. Ebatı 10,25 inç olan ve premium markalara göz kırpan dijital sürücü ekranı kullanıcıların en çok muhattap olacağı ilk seçenek. 9 inçlik multimedya sisteminde de modernize edilmiş arayüzün var olduğu söyleniyor. Tabi ki gerek sürücü gerekse multimedya ekranı çalışır halde görene dek temkinli olmakta fayda var. Konsol ve havalandırma çıkışlarını da elden geçiren Ssangyong tasarımcıları malzeme kalitesinin de ileriye götürüldüğünü özellikle belirtiyor. Şimdilik motor seçenekleriyle ilgili detayların paylaşılmadığı 2019 Ssangyong Tivoli, yaklaşık 14.000 dolarlık fiyatla satışa sunulacak.

İlginizi çekebilir

2020 Hyundai Sonata