reklamı kapat

POPÜLER

marvel she-hulk

Marvel hayranlarının She-Hulk için istediği kadın oyuncular

Marvel stüdyolarının Disney+’ta izleyici karşısına çıkacak projelerinden biri de She-Hulk olacak. Hayranlar daha şimdiden bu karakteri hangi oyuncu canlandırmalı diye tartışıyor. Bazı isimler şimdiden ön plana çıkıyor.

Marvel stüdyoları yakında pek çok farklı televizyon yapımıyla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Duyurulan enteresan işlerin yanına kısa süre önce She-Hulk projesi de eklendi. Bilmeyenler için biraz bahsetmek gerekirse bu sefer Jennifer Walters’ın hikayesini izleyeceğimizi söyleyebiliriz. Jennifer Walters aslında Bruce Banner’ın kuzeni. Kaza geçiren kuzenine kan vermesi Jennifer Walters’ı da Hulk’a dönüştürüyor. Sonrasında karşımıza oldukça farklı bir kahraman çıkıyor. Çünkü Jennifer, Bruce Banner’ın aksine She-Hulk’a dönüşmekten keyif alıyor.  Bu proje duyurulduktan sonra herkesin kafasında aynı soru belirdi: Peki karakteri kim canlandıracak? İnternet dünyasında öne çıkan üç isim var.

Gwendoline Christie

Game of Thrones dizisinde Brienne of Tarth karakteriyle karşımıza çıkan Gwendoline Christie, She-Hulk için akla gelen ilk oyunculardan biri. Christie hem başarılı oyunculuğu hem de karaktere fiziksel benzerliğiyle dikkat çekiyor. Bazı Marvel hayranları stüdyonun kesinlikle onu seçmesi gerektiğine inanıyor.

Ronda Rousey

Eski MMA ve WWE yıldızı Ronda Rousey son yıllarda farklı filmlerle karşımıza çıkıyor. Özellikle de aksiyon filmlerinde öne çıkıyor. Ronda Rousey karakterin fiziksel yönünü rahatlıkla yansıtabilecek bir isim fakat oyunculuk konusunda kendisini geliştirmesi gerektiği ortada.

marvel

Gina Carano

Listedeki bir başka eski MMA yıldızı da Gina Carano. O da emeklilik sonrasında oyunculuğa geçiş yapanlar arasında yer alıyor. Son yıllarda Haywire ve Deadpool gibi işlerle karşımıza çıktı. Bu açıdan Gina Carano, Ronda Rousey’e göre oyunculuk açısından çok daha başarılı bir tercih olabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

She-Hulk karakterinin fiziksel yapısı sebebiyle öne çıkan isimlerin büyük kısmı eskiden güreşçilik yapmasıyla dikkat çekiyor. Bakalım Marvel nasıl bir tercih yapacak.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı