reklamı kapat

POPÜLER

hulk spider-man

Marvel stüdyolarının kabul ettiği Hulk ve Spider-Man bağlantısı

Marvel hayranlarının fark ettiği The Incredible Hulk ve Spider-Man Homecoming bağlantısının gerçekten varolduğu ortaya çıktı. Bu durum hayranları fazlasıyla şaşırttı.

Marvel hayranlarının teori üretmeyi, alakasız karakterler arasında bağlantı kurmayı sevdiğini zaten biliyoruz. Bu durum Edward Norton‘un rol aldığı The Incredible Hulk filmini de kapsıyor. Yıllar önce çekilen bu filmde Martin Starr’ın hayat verdiği bir karakter yer alıyordu. Fakat bu oldukça ufak bir roldü. Bilgisayar geeki olarak özetlenen karaktere dair bildiğimiz tek şey Culver Üniversitesi’nden mezun olduğu. Martin Starr yıllar sonra Spider-Man Homecoming filmind karşımıza çıktı. Peter Parker’ın öğretmenlerinden biri olmasıyla dikkat çekti. Marvel hayranları ise bu durumu iki karakter arasında bağlantı kurmak için bir fırsat olarak gördü. Martin Starr‘ın iki filmde de aynı karaktere hayat veriyor olabilediği ifade edilmişti.

Hulk ve Spider-Man bağı

Sene başında ortaya atılan Hulk ve Spider-Man bağlantılı bu teori sonunda Marvel stüdyoları tarafından onaylandı. Reddit’te soru cevap etkinliğine katılan Kevin Feige’ye Marvel hayranlarının bu teorisi anlatıldı. Onların aynı karakter olduğuna inanıp inanmadığı soruldu. Kevin Feige de “Evet öyle” demekle yetindi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu oldukça kısa ve öz bir cevap olmakla birlikte, Marvel hayranlarının bulduğu bağlantıya resmiyet kazandırıyor. Böylece The Incredible Hulk ve Spider-Man Homecoming filmleri arasında bir köprü kurulmuş oluyor.

İlginizi çekebilir

Hulk’ın ilk Avengers Endgame sahnesi