reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man Hulk

The Incredible Hulk filminde gizli Spider-Man sürprizi olabilir mi?

Marvel hayranları The Incredible Hulk ve Spider-Man Homecoming filmlerinde ortak bir ismin yer aldığını fark etti. Üstelik oyuncu iki filmde de aynı karaktere hayat veriyor olabilir.

Bildiğiniz gibi Marvel hayranları teori üretmeye bayılıyor. Üstelik bu teoriler Avengers Endgame ile sınırlı değil. Eski yapımları da kapsıyor. Edward Norton‘un rol aldığı The Incredible Hulk filminde Martin Starr’ın hayat verdiği bir karakter yer alıyordu. Oyuncunun rolü oldukça ufak olduğu için ona dair pek bir şey bilmiyoruz. Bilgisayar geeki olarak özetlenen karakterin Culver Üniversitesi’nden mezun olduğu biliniyor. Martin Starr aynı zamanda Spider-Man Homecoming’de de yer alıyordu. Peter Parker’ın bilim bağlantılı hocalarından biriydi. Bu karaktere dair bilgimiz de oldukça az. Fakat Martin Starr‘ın iki filmde de aynı karaktere hayat veriyor olması fazlasıyla mümkün görünüyor. Bu da Bruce Banner ve Peter Parker arasında gizli kalmış bir bağ oluşturuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Öte yandan Edward Norton sadece bir kez Hulk olarak karşımıza çıktı. Rolü ondan sonra Mark Ruffalo devraldı. Bu sebeple The Incredible Hulk kısmen de olsa görmezden gelinen bir hikayeye sahip. Sony stüdyoları Martin Starr’ın Hulk’taki rolünün fazlasıyla ufak ve önemsiz olduğunu düşünmüş de olabilir.

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame fragmanı