reklamı kapat

POPÜLER

Daredevil

Marvel’dan Daredevil 3. sezon sürprizi

Geçtiğimiz aylarda yeni sezonunun gecikmesi sebebiyle gündeme gelen Daredevil sonunda sessizliğini bozdu. Matt Murdock, Iron Fist’in ikinci sezon finalindeki sürpriz sahnede ortaya çıkıyor.


UYARI!
Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı The Defenders’ın birinci sezon finaline dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız gerçekler izleme keyfinizi kaçırabilir.


Öncelikle kısa bir özet geçmemiz gerekiyor. Netflix’in mini dizisi The Defenders, New York’un Avengers’ı olarak tanımlayabileceğimiz kahramanları bir araya getirmişti. Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage ve Iron Fist mücadelenin galibi oldu. Fakat bu süreçte Daredevil yıkılan binanın altında kaldı. Arkadaşları ve sevenleri onun öldüğünü varsaydı. Fakat The Defenders’ın sonunda onu hasta yatağından uyanırken görmüştük.

Şimdi Iron Fist’in ikinci sezon finaline eklenen sahnede Matt Murdock‘ı eski kostümüyle birlikte görüyoruz. Kahramanımız dayak yemiş gibi görünüyor ve şu sözleri sarf ediyor.

“Bir zamanlar adaletin gündüz mahkemelerde bulunabileceğini sanıyorduk ama kendimi kandırıyormuşum. Karanlık sadece karanlığa karşılık veriyor. Doğrusu Matt Murdock olarak yaşamaktansa şeytan olarak ölmeyi tercih ederim.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Buradan anlıyoruz ki Marvel sevenleri oldukça farklı bir üçüncü sezon bekliyor. Daredevil’ın yeni bölümlerinin daha karanlık olacağını tahmin ediyoruz. Bahsettiğimiz bu anları haberimizin girişinde bulabilirsiniz.