reklamı kapat

POPÜLER

Ford Ranger

Meraklılarına ilham olacak Ford Ranger modifikasyonu

Projelerine sık sık yer verdiğimiz Carlex Design tarafından geliştirilen Ford Ranger projesinde, karakterin tamamen değiştiği bir yapı karşımıza çıkıyor.

Son dönemlerde pickup modellerine attığı imzalarla meraklılarının radarına giren Carlex Design, projelerine devam ediyor. Özellikle Mercedes X-Class modifikasyonuyla zihinlerimizde yer edinen ekibin son odak noktası Ford Ranger oldu. Yapılan modifikasyonların aracın karakteristik dinamiklerini tamamen değiştirdiğine hiç şüphe yok. Ön farlar dışında her parçasının değiştirildiği Ranger’da, yeni bir mat siyah ızgara, farklı açılar ve keskin kenarlardan oluşan bir tampon ve gövdeyi korumak için parçalar dikkat çekiyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ford Ranger projesinde dış karakteristik parçalar fark yaratıyor

Proje kapsamında aracın karakterine yapılan değişimler aslında bu tür dinamiklere alışık olanlar çok da uzak değil. Carlex ekibi marşpiyel, dodik ve jant gibi diğer birkaç noktada aracı daha geniş ve kasvetli gösteren özel tasarım parçalar kullanmayı ihmal etmemiş. Araçta ayrıca BF Goodrich All-Terrain lastiklerin konumlandırılması da gerek sürüş dinamikleri gerekse görünümde çok ciddi fark yaratacak nitelikler arasında. İçeride de proje kapsamında kalite algısını artıracak önemli değişimler karşımıza çıkıyor. Örneğin, koltuklarda siyah deri ve Alcantara ile kaplamalar dikkat çekerken, sürücü tarafında direksiyon simidi de deriyle kaplanıyor.

İlginizi çekebilir

Focus ve Cem Yılmaz’ı bir araya getiren reklam filmi