reklamı kapat

POPÜLER

Ducati Panigale V4 R LEGO

Meraklılarını baştan çıkaracak Ducati Panigale V4 R LEGO seti

Son dönemlerin ilgi çekici LEGO projelerinden birisi olan Ducati Panigale V4 R, barındırdığı nitelikleriyle masanıza yarış ruhunu getirecek.

Karantina günlerinde evde vakit geçirme konusunda alternatif arayışına girenlerin imdadına şu sıralar LEGO ekibi yetişiyor. Kısa süre önce Dominic Toretto’nun Charger projesiyle karşımıza çıkan marka şimdi de işi motosiklet ile bambaşka bir noktaya taşıyor. Panigale V4 R üzerinden geliştirilen yeni set, detaylarıyla ailenin diğer üyelerinde olduğu gibi kendisine hayran bırakıyor. Yaklaşık 650 parçadan oluştuğunu gördüğümüz setin tamamen bir araya gelmiş hali 30 santimetrelik uzunluğunda olacak. Setin Lego Technic altında satılacağını da belirtmeden geçmeyelim.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ducati Panigale V4 R LEGO projesi fiyatıyla öne çıkıyor

Model içerisinde otomobil projelerinde gördüğümüz detayları aratmayacak niteliklerde. Süspansiyon dinamiklerine kadar düşünülen modelin ayrıca masanızda görüntüleyebileceğiniz bir arka tekerlek sehpası da içerisinde geliyor. Diğer hoş detaylar arasında bir egzoz borusu, ön cam ve dijital gösterge tablosu karşımıza çıkıyor. Yurt dışında 69,99 dolarlık fiyat etiketi ile satışa sunulacağı açıklan modelin Türkiye’de biraz daha pahalı olması bekleniyor. Setin satışıysa 1 Ağustos itibarıyla başlayacak.

İlginizi çekebilir

Hızlı ve Öfkeli; 9. filmin fragmanı ve filmden detaylar