reklamı kapat

POPÜLER

The Umbrella Academy

Netflix dizisi The Umbrella Academy ilk tanıtımıyla karşımızda [Video]

Son zamanlarda farklı yapımlarla dikkat çeken Netflix yakında The Umbrella Academy dizisiyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Heyecan uyandıran bu yapımdan ilk tanıtım izleyicilerle paylaşıldı.

Netflix, The Umbrella Academy dizisini şöyle özetliyor: 1989 yılında, aynı günde 43 bebek doğar. Bu olayı açıklanamaz kılan ise söz konusu bebeklerin bir gün öncesinde hiçbir gebelik belirtisi göstermeyen ve birbiriyle hiçbir alakası olmayan kadınlardan dünyaya gelmesidir. Çok zengin bir sanayici olan Sir Reginald Hargreeves, bu bebeklerin yedisini evlat edinir ve The Umbrella Academy’i kurarak “çocuklarını” dünyayı kurtarmak üzere hazırlar. Fakat her şey planlandığı gibi gitmez. Çocuklar daha yirmi yaşına ulaşmadan aile parçalanır ve her biri bir yana savrulur. Bu çocuklardan hayatta kalan ve artık otuzlu yaşlarında olan altı kişi, Hargreeves’in vefat haberini alınca yeniden bir araya gelir. Luther, Diego, Allison, Klaus, Vanya ve Beş Numara; üvey babalarının ölümünün ardındaki gizemi çözmek için birlikte çalışır. Fakat farklı kişilikleri ve yetenekleri onları bir kez daha birbirlerinden uzaklaştırmaya başlar. Yaklaşmakta olan küresel bir kıyamet tehdidi ise işleri daha da zorlaştırmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gerard Way tarafından kaleme alınan ve Gabriel Bá tarafından çizilen The Umbrella Academy, Dark Horse Comics’in yayınladığı, Eisner ödüllü popüler çizgi romandan uyarlanıyor. Başrolleri Ellen Page, Mary J. Blige, Cameron Britton, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman gibi isimler paylaşıyor. The Umbrella Academy ilk sezon bölümleriyle 15 Şubat‘ta Netflix’te olacak. Dizi için paylaşılan ilk tanıtımı haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.