reklamı kapat

POPÜLER

Nissan Armada Patrol

Nissan’dan macera ve kamp tutkunlarına 2018 hediyesi: Mountain Patrol

Önümüzdeki ay içerisinde düzenlenecek önemli bir etkinlikte boy gösterecek olan Nissan Mountain Patrol, yerinde ve kullanışlı modifikasyonlar barındırıyor.

Yolun dışına çıkmayı sevenlerin önemli organizasyonlardan birisi olan Overland Expo, arazi aracı, kamp malzemeleri ve ekstrem spor meraklılarını bu yıl da bir araya getirmeye hazırlanıyor. 18 Mayıs‘ta kapılarını açacak olan organizasyonun düzenli katılımcılarından birisi olan Nissan, bu yıl için hazırladığı yeni projeyle kesinlikle kamp meraklılarının dikkatini çekmeyi başaracak. Geçtiğimiz yıl Titan‘ı benzer bir dönüşüm programına alan marka bu kez Patrol‘u kullanıcıların dilediği her yerde kamp yapabilmesi adına hazır hale getirecek. Mountain Patrol adıyla görücüye çıkacak olan projede tavana entegre olan tentelerin kullanışlılığı ise göz ardı edilemeyecek detaylar arasında.

Temel taşlardaki değişim

Standart versiyona oranla belli başlı noktalarında değişimlerin yapıldığı Mountain Patrol’da tamponlar, vinç, şnorkel, ekstra ışıklandırma grubu ve lastik seti gibi akla ilk gelen bölümler tamamen elden geçirilmiş durumda. Motor bölümünde fabrika çıkış verilere sadık kaldığını gördüğümüz Nissan ekibi, bizleri 390 beygir güç ve 533 Nm tork üreten 5,6 litrelik büyük bir V8 ile karşılıyor. Yedi ileri otomatik şanzımanla kombin edilecek olan projenin ilk olarak elektronik çizimlerini paylaşan marka, ay sonuna doğru sergilenmek üzere tamamen hazır hale getirilmiş aracı da karşımıza çıkartacak. Birbirinden özel başka modellerinde yer alacağı etkinlikle ilgili gelişmeler LOG.com.tr’de olacak.

İlginizi çekebilir

Bütün pickup modellerini mini bir karavana çeviren platform: Go-Fast Camper