reklamı kapat

POPÜLER

Nissan Note Play Gear

Nissan Note Play Gear; elektrik gücü odaklı dikkat çeken proje

İptal edilen Tokyo Auto Salon etkiliğinin takvimi kapsamında tanıtımı gerçekleştirilen Nissan Note Play Gear, dikkat çeken modifikasyonlara sahip.

Uzun süredir sessizliğini koruyan Nissan cephesi, yeni yılla birlikte yavaş yavaş nabız vermeye başlıyor. Her yıl düzenlenen, bu yıl ise Koronavirüs sebepleriyle iptal edilen Tokyo Auto Salon takvimin uyan Japon üretici, karşımıza konsept bir projeyle çıkıyor. Note Play Gear adıyla tanıtımı gerçekleştirilen proje, halihazırda dikkat çekici tasarım çizgilerine sahip olan modele farklı bir bakış açısıyla bezenmesinden doğuyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nissan Note Play Gear projesinden satır başları

Note e-Power üzerine geliştirilen model, aralık ayında tanıtılan standart modelden tasarım dinamikleriyle önemli oranda farklılıklar barındırıyor. Konseptle birlikte standart çizgilere ek olarak farklı bir spoiler, arka bölüme difüzör ve marşpiyel gibi parçalarda farklılıklar göze çarpıyor. Elbette burada en fazla kendisini hissettirense tavana eklenen ek bagaj alanı. Note Play Gear’ın jant tasarımları ve rengi de kendisine özel olarak tercih edilen donanımlar arasında. Kısa süre önce farklı pazarlarda macerasına başlayan Note e-Power’ı tekrar gündeme getiren bu proje gibi daha bir çok modeli, takvim kapsamında önümüzdeki günlerde karşımızda görebiliriz.

İlginizi çekebilir

Renault Megane eVision; elektrikli hatcback provası tanıtıldı