reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones 8. sezon öncesi ikonik anlar

Nostalji zamanı; Game of Thrones yıldızlarının favori sahneleri [Video]

Game of Thrones 8. sezon için vakit geldi çattı. 14 Nisan‘da ilk bölümü yayınlanacak olan dizi vedaya hazırlanırken oyuncular geçmişi hatırlıyor.

Game of Thrones 8. sezon ilk bölümünü yayınlamak için gün saymaya başlamışken hikayenin televizyondaki uzantısı da artık bir nokta koymaya hazırlanıyor. 8 sezon boyunca fantastik ve etkileyici bir serüveni izleyicilerle buluşturan HBO, şimdi oyuncularla beraber dikkat çekici anları da hatırlatıyor. Hayatta kalan karakterlerin oyuncularıyla yapılan röportajda oyuncuların setteki ilk anılarından favori sahnelerine kadar pek çok sahne bu macerada yeniden karşımıza çıkıyor. Red Wedding gibi izleyicileri şok eden bir andan Robert Baratheon’un Kışyarı’nı ziyaretine kadar pek çok anı yeniden canlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yolun sonu

Tyrion Lannister’ı canlandıran Peter Dinklage, sette yaşadığı deneyimden bahsederken “Her yıl 10 saatlik devasa bir film çekiyoruz.” diyerek seriyi özetliyor. Nitekim bu sözler de bizi 8. sezona bağlıyor. Dizinin 8. sezonu her biri film kalitesinde 6 bölümle hikayeyi noktalamaya hazırlanıyor. Aynı zamanda televizyon tarihinin en büyük savaşını da ekranlara taşımaya hazırlanan Game of Thrones, fantastik bir hikayenin en gerçekçi yorumu olarak kendine televizyonda yer buluyor.

Bu final ise oyuncular ve Buz ve Ateşin Şarkısı serisi için kesin bir son olabilir ancak evren yaşamaya devam edecek. Mevcut olaylardan 5 bin – 10 bin yıl öncesini konu alan yeni bir dizi hazırlığında olan HBO’nun evrene vedası çok da çabuk olmayacak diyebiliriz. Oyuncularla hazırlanan bu duygusal videoyu haberin üzerinden izleyebilirsiniz.