reklamı kapat

POPÜLER

OPPO Find N

OPPO imzalı ikinci katlanabilir telefon yakında geliyor

Dünyanın en büyük telefon üreticilerinde birisi halini alan OPPO, ikinci katlanabilir telefon modeliyle çıkışa hazırlanıyor.

OPPO imzalı ilk katlanabilir telefon model, pazarda özellikle boyutu ile fark yaratmayı başaran Find N oldu. Tüm detaylarına burada yer verdiğimiz yukarıda gördüğünüz telefon, firma için biraz geç kalınmış bir başlangıçtı. Firma ortaya çıktığı kadarıyla alanda daha fazla söz sahibi olmak istiyor. Bu bağlamda şirketin bir sonraki katlanabilir telefon modeli direkt olarak Samsung Galaxy Z Flip3 ve Huawei P50 Pocket karşısına çıkacak. Yani dikey katlanabilir yapıda olacak telefon, çok yakında gelecek deniyor ancak henüz bu konuda net bir tarih verilmiyor. OPPO’nun dikey katlanabilir telefonu, eğer iddialar doğruysa özellikle fiyatıyla ses getirecek. Çünkü telefonun rakiplerden çok daha uygun olacağı söyleniyor.

Bazı sızıntılara göre firma ikinci katlanabilir telefon modelini 750 dolar gibi çok iddialı bir seviyede pazara sunmak istiyor. Rakiplerin 1.000 doların üstünde gezdiği göz önüne alındığı zaman bu iddia gerçekten fazlasıyla ses getiriyor. Firmanın bu rakama düşebilmek adına nelerden fedakârlık edeceği ise merak konusu oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO imzalı ilk katlanabilir telefon Find N, Türkiye pazarına gelmedi. Bu telefon yüksek ihtimalle hiçbir zaman Türkiye’de satılmayacak. Ancak bahsi geçen ikinci cihaz Türkiye’ye gelebilir. OPPO gerçekten 750 dolara güzel bir cihaz çıkarabilirse, bu telefon küresel olarak büyük satış rakamları elde edebilir.

İlginizi çekebilir: OPPO imzalı ilginç telefon konsepti