reklamı kapat

POPÜLER

OPPO League of Legends

OPPO x League of Legends ortaklığı ve hazırlanan özel ürünler

Dev üretici OPPO, Riot Games ile yaptığı uzun süreli anlaşmanın bir parçası olarak League of Legends Dünya Şampiyonası 2020 (S10) ile iş birliğini duyurdu.

Firmadan yapılan resmi açıklamaya göre anlaşma dahilinde, OPPO Find X2 League of Legends Esports: World 2020 Sürümü ve OPPO Watch League of Legends Limited Edition gibi iş birliğine özel ürünler piyasaya sürülecek. Aynı zamanda bu ortaklık kapsamında resmi bir şarkı ve bir müzik videosu da yayınlanacak. Bu yılın ortaklığının teması ‘Efsane Olun’ olarak belirlenmiş durumda. League of Legends (LOL), benzersiz bir oyun ortamı sunarak dünyanın dört bir yanından birçok oyuncuya bir ‘efsanenin yolculuğunu’ deneyimleme fırsatı yaşatıyor. Nexus’larını korumak için gece gündüz saatlerce pratik yapan oyuncular, gerçek bir efsane olma yolunda ilerliyor. League of Legends’ın OPPO’ya ilham veren özelliği, oyunun ve oyuncularının tutkulu ve yenilikçi ruhu oldu deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO x League of Legends ortaklığı için yorumlar şöyle

İş birliğiyle ilgili olarak, OPPO Küresel Pazarlama Başkanı William Liu, şunları söyledi: “LOL Esports’un akıllı telefonda ilk küresel iş ortağı olan OPPO, markayla yeniden iş birliği yapmayı ve kullanıcılarına özelleştirilmiş yüksek kaliteli ürünler sunmayı dört gözle bekliyor. Yalnızca bir e-spor simgesi olmakla kalmayan LOL, aynı zamanda OPPO’nun mükemmellik için çabalamak ve kullanıcıları için benzersiz deneyimler yaratmakla ilgili inandığı değerleri de paylaşıyor.”

Riot Games’in Global Esports Ortaklıkları ve İş Geliştirme Başkanı Naz Aletaha ise konu hakkında yaptığı açıklamada “Hayranlarımıza LOL  Esports’tan ilham alan yüksek teknolojiye sahip ürünler sunmak için OPPO ile iş birliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Geçen yıl, OPPO ile küresel turnuvada ortaklık yapan ilk şirket biz olduk. OPPO’nun tasarıma ve yeniliğe olan tutkusunu takdir ediyoruz. Birlikte, dünya çapındaki hayranlarımıza daha fazla eğlence sunmayı amaçlıyoruz” dedi.

İlginizi Çekebilir

Razer imzalı ilk oyuncu koltuğu ile tanışın