reklamı kapat

POPÜLER

McLaren 720S

P1’in ardından aileye eklendi; çocuklara özel elektrikli McLaren 720S [Video]

2016 yılında dönemin en üst noktasındaki modeliyle karşımıza çıkan çocuklara özel versiyonlar arasına artık McLaren 720S adını da ekleyebiliriz.

Hiper otomobil sınıfındaki rekabete son dönemlerde önemli cevaplar veren McLaren, küçük ölçekli dünyayı da es geçmiyor. Bundan yaklaşık 3 yıl önce P1 modeliyle çocuklara özel elektrikli oyuncak modellerini tanıtan İngiliz üretici süreci bir geleneğe dönüştürecek gibi. Gerçek boyutlu versiyonudan esinlenilerek tasarlanan elektrikli McLaren 720S oyuncağı, yeni jenerasyonların süper “spor hissiyatını” erkenden yaşamasına olanak tanıyor. Renk seçenekleri itibarıyla da orijinal modelle benzerlik gösterecek olan modeller 3 ile 6 yaş aralığındaki çocuklar tarafından kullanılabilecek.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

McLaren 720S oyuncağı uzaktan kontrol edilebiliyor

Ebeveynlerin dilediğinde uzaktan kontrol edebileceği oyuncakların renk konusunda oldukça zengin. Turuncu, mavi, pembe, siyah, gri ve beyaz gibi temel tonların özel dokunuşlarla tercih edilebileceğini bu noktada söyleyebiliriz. Bir önceki versiyona oranla bu kez stop lambalarıyla desteklenen oyuncağın oldukça kullanışlı bir konsolu olduğunu özellikle belirtmek gerekiyor. Burada kalan şarj başta olmak üzere sunulan fonksiyonların bilgisini görebilecek olan kullanıcılar, sunulan USB çıkış noktaların üzerinden dilediğinde müzik veya kısa filmleri sisteme yükleyebiliyor. Tanıtımı süreciyle birlikte satışlarına başlanacak olan McLaren oyuncakları İngilter’de yaklaşık 315 poundluk etiket fiyatı üzerinden meraklılarıyla buluşmayı bekliyor. Bu da gerçeğine ulaşmaktan daha kolay olacağı anlamına geliyor elbette.