reklamı kapat

POPÜLER

Mercedes G-Serisi

Gerçek arazi araçlarına taş çıkartan uzak kumandalı Mercedes G-Serisi [Video]

Ürün gamında birçok önemli modeli barındıran Traxxas, imzasını attığı Mercedes G-Serisi paketiyle de her tülü araziye göz kırpıyor.

Söz konusu arazi olduğunda bugün pek çoğumuzun üzerinde tartışmayacağı pek az model var. Mercedes G-Serisi de şüphesiz bunların başını çekiyor. Yeni modeliyle birlikte bu zamana kadarki en hissedilir değişimlerini elde eden ikonik model, modifikasyon projelerinin de ilgi odakları arasında. Aslında bu durum oyuncak dünyasındada çok da değişik sayılmaz. Özellikle RC modellemeler için kitleri satılan G-Serisi, yetenekli ellerin işlemesinin ardından gerçek araçlara taş çıkartan bir oyun deneyimi sunabiliyor. Tıpkı birazdan detaylı şekilde göreceğimiz bu örnekte olduğu gibi.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mercedes G-Serisi modeli de araziye meydan okuyor

Traxxas TRX4 Mercedes G500 Wagon 4X4 RTR adıyla karşımıza çıkan projede, ufak ölçekte bir macera yaşamak kusursuza yakın şekilde mümkün. Aracın altyapısını neredeyse gerçeği kadar detaylı şekilde uğraşarak bir araya getiren tasarımcı, bir diferansiyel kilidini dahi işin içerisine dahil etmiş durumda. Elektik motorunun ürettiği gücü dört tekerlekten yere aktararak yine gerçek modellere nazire yapan versiyonda, var olan ünitelerin sudan etkilenmemesi için de özel bir koruma da es geçilmemiş durumda. Yaklaşık 500 dolarlık fiyatla alıcı bulan TRX4 Mercedes G500 Wagon 4X4 RTR ile birlikte diğer pek çok arazi modeli Traxxas ürün gamında bulmak da mümkün. Listede Ford Bronco, Land Rover Defender ve Ford F-150 Raptor gibi yine heyecan yaratan karakter yer alıyor.

Video