reklamı kapat

POPÜLER

samsung_galaxy_watch

Pil ömrüyle dikkat çeken Samsung Galaxy Watch’tan önemli başarı

Samsung Electronics, bugün 2019 Dünya Mobil Kongresi’ndeki yıllık Global Mobil Ödülleri’nde (Glomo Ödülleri) Galaxy Watch’ın “En İyi Giyilebilir Mobil Teknoloji” ödülünü aldığını duyurdu. Uzun pil ömrü, güçlü bağlantı deneyimi için LTE bağlantısı ve tasarımıyla dikkatleri üstüne çeken Galaxy Watch, geçtiğimiz yıl Galaxy Note 9 etkinliğinde görücüye çıkmıştı.

Gümüş, Gece Siyahı ve Pembe Altın olmak üzere üç farklı renk seçeneğine sahip olan Samsung Galaxy Watch aynı zamanda 46 mm ve 42 mm olmak üzere iki farklı versiyonla geliyor. Klasik saatlerden esinlenen yuvarlak gövde tasarımını devam ettiren saat, farklı arayüz ve kayış seçenekleriyle de kişiselleştirilebilirliği en üst noktaya çıkarıyor. Galaxy Watch’un kayış seçenekleri arasında yüksek kaliteli saat kayışı üreticisi Braloba’nın ürünleri de bulunuyor. Her Zaman Açık ekran özelliğine sahip olan akıllı saat, ilk kez analog saatlerin tik-taklarını ve saat başlarını haber veren sinyallerini de beraberinde getiriyor.

Gelişmiş aktivite takibi özelliklerini beraberinde getiren Samsung Galaxy Watch, sağlıklı bir yaşamın da kapısını aralıyor. Yeni eklenen 21 kapalı ortam egzersizi ile birlikte toplam 39 farklı antrenman çeşidi Galaxy Watch ile izlenebiliyor. Kalori takibi, kişiye özel uyarılar gibi özellikler de saatte yer alyor. Aynı zamanda dengeli bir yaşam için akıllı saatte stres yönetimi takibi özelliği bulunuyor. Samsung Galaxy Watch, yaşanan bir yüksek stres düzeyini otomatik olarak tespit ettiğinde, kullanıcının rahatlaması için nefes egzersizleri öneriyor. Geliştirilen uyku takibi fonksiyonu ise REM hareketleri dahil tüm uyku kademelerini takip ediyor. Böylece kullanıcıların uyku alışkanlıklarını düzenlemelerine ve dinlenerek güne başmalarına yardımcı oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Watch’un Türkiye fiyatı ne kadar?

Samsung Galaxy Watch’un Türkiye fiyatı ise 2.199 TL.

İlginizi Çekebilir

Galaxy Watch tanıtım videosu