reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 21

Plan tutmayınca beklenti arttı; Samsung Galaxy Note ölmedi

Samsung, 2021’de bir Samsung Galaxy Note tanıtmayacak. Ancak firma 2022 için bu planları yapıyor. Galaxy S21 planı tutmayınca beklenti artmış durumda.

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, biliyorsunuz Galaxy S21 Ultra modeline S Pen desteği getirdi. Ancak telefon S pen’i bünyesinde barındırmıyordu. Şirket burada Galaxy S21 Ultra sahiplerine ayrı olarak S Pen kalem ve S Pen taşıyan kılıf satacağını düşündü.

Ancak gelen son bilgilere göre bu plan hiç tutmadı. Kaynaklara göre firmanın Galaxy S21 Ultra için S Pen satışları inanılmaz düşük kaldı. Telefona entegre yapı olmadan hemen hemen kimse bir S Pen almak / taşımak istemedi.

İşte bu yüzden Samsung, 2022’de Samsung Galaxy Note serisini gövdeye entegre kalem ile geri getirecek bilgisi veriliyor. Çünkü S Pen’i ve sunduğu deneyimi seven milyonlar bulunuyor.

Bu kişiler Galaxy S21 Ultra üzerinden S Pen’e ilgi göstermedi ancak gövdeye entegre S Pen’li yeni bir Galaxy Note görmek istediklerini aktarıyor. Samsung da buradaki talebi göz ardı etmeyecek yönünde bilgiler geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note serisi 2022’ye kalırken, firmadan 2021’de başka büyük telefonlar gelecek

Samsung’dan bunun yerine iki farklı katlanabilir telefon gelecek. Firma bir Galaxy Note 21 satışa sunmayacağı için Galaxy Z Fold 3’e bir S Pen desteği getirecek. Telefonda entegre S Pen olmayacak.

Firmadan gelecek diğer katlanabilir telefon ise Galaxy Z Flip 3 olacak. Bu model dikey yapıyı benimseyecek. Bu telefonda ise S Pen desteği olmayabilir. Ancak bunlar henüz kesinleşmiş bilgiler değil.

Not: Görsel temsilidir.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın