reklamı kapat

POPÜLER

Porsche Taycan

Tasarım biraz daha net; Porsche Taycan cephesinden gelen yeni görüntüler

Tanıtımı için artık daha yüksek sesle geri saydığımız Porsche Taycan, neredeyse kamuflajsız olarak bu kez Çin sınırları içerisinde kameraya yakalandı.

Geçtiğimiz hafta içerisinde paylaşılan resmi çizimleriyle tasarımı üzerine biraz daha odaklandığımız Porsche Taycan bu hafta da gündemde. Bir süredir çeşitli sızıntılar üzerinden ortaya çıkan parçalarını bir araya getirdiğimiz otomobil bu kez tüm resmi gösterecek nitelikleriyle karşımıza çıkıyor. Almanya’da devam eden test süreci içerisinde kamuflajlı olarak kameralara yakalanan Taycan bu kez Çin sınırları içerisinde kadraja takılmışa benziyor. Bir otomobil meraklısını tarafından çekilen görüntülerde sahte egzoz çıkışlarıyla detaylanan modelin, Uzak Doğu pazarı için de öncelikli olacağı net bir şekilde ortaya konuyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Porsche Taycan için son birkaç dönemeç

Ülkenin en büyük kenti konumunda olan Şanghay’da görüntülenen Taycan prototipinde genel hatları gizlemek adına yine birkaç parçanın yer aldığını söyleyebiliriz. Arka taraftaki stop lambalarının çizgileri, yan bölümler ve öndeki birkaç temel parçanın bu “gizlenleden” pay aldığını söyleyebiliriz. Detaylarda karşımıza çıkan sahte egzoz çıkışlarının Porsche tasarımcıları tarafından seri üretime taşınıp taşınmayacağı da önemli noktalar arasında. Resmi tanıtım etkinliği için önümüzde üç ay gibi bir zamanın kaldığı Taycan’ın 2020 model yılıyla satışa sunulmasını bekliyoruz. Kısa süre içerisinde diğer versiyonlarla genişleyecek olan yelpazeyle ilgili gelişmeler LOG.com.tr’de olacak.